Арнольд Смеянович: Свідомість не має місця в тілі, а з'єднання мозку і думки є секретом.

академік, завідувач відділу нейрохірургічного відділу ГПК неврології та нейрохірургії, нейрохірург Арнольд Федорович Смеянович за 47 років практики, що проводили операції мозку практично у 9000 пацієнтів.

Люди, які зареєстровані в якості потенційних відключень, можуть бути використані. За більш ніж 5 років він не мав операційної смертності. 250 найскладніших інтервенцій щороку, що д.т.н. Смеянович здійснює особисто. Чутливий до чужого болю, готовий цілодобово, щоб врятувати інших.





Арнольд Федорович, майже кожен день ви подивитеся в мозок і скажете, що для вченого він 99,9% таємницю.

до Так, я бачу перед мною речовина, клітинки якого заповнені так багато знань, які, як Ньютон я хочу, щоб зняти свою капелюх до кожного дослідника. Не зрозуміло, як це "роботи". Для будь-якого сигналу з нерва, вуха або очей створюється «карта». Але в кінці, як людина розуміє, що це мавпа, це лампа, і це самому? Мозок більш потужний, ніж будь-який надкомп'ютер.

Частота годинника процесора вимірюється в gigahertz або terahertz; людина має тільки кілгерц. Від нейрона до нейрона не на швидкості світла, але на 1,400 м на секунду. Однак мозок спиняє набагато швидше.

Найдивовижніше, що свідомість не має місця в тілі, а зв'язок між мозку і думки є секретом. Ймовірно, що Кратор володіє ним.

академік російської академії наук і оперативної пам'яті Наталія Бехтерєва визнав, що коли вона і її колеги спробували зрозуміти глибокі структури мозку (перший раз в СРСР, вчений використовував метод тривалої імплантації електродів), вони відразу ж знизилися. Вони відчували так погано, що ніякого дослідження не було. Але треба було зупинити експерименти - відразу повернулася життєрадісність і здоров'я. Переможець двох Державних премій СРСР, хірург Voino-Yasenetsky, aka Archbishop Luke, у порівнянні з мозковою станцією: роль знижується до видачі повідомлення. Він додає нічого, що він отримує.

Нобель-лауреат в фізіології або медицині Джон Екслес (розкриті іонні механізми збудження і пригнічення в периферичних і центральних нервових клітинах) вважають, що мозок «не виробляє» думки, але тільки сприймає їх ззовні. Наталія Бехтерєва не боїться дроблення, дерогативна критика від однодумців і розповіла, що людський мозок здатний створити тільки найпростіші думки.

Де народжуються теорії, гіпотези, вияви, які народжуються, невідомі фізіологам. Я також думаю, що мозок є істотою в істоті, секрет за сім печаток.

до Для вивчення головного мозку Леніна створено спеціальну лабораторію, яка незабаром розширилася в інститут. Ви на пульпіті Сергія Мардашева, де зберігався мозок лідера світового пролетаріату?

до Ні, я не зробив. Але судячи описом операції, здійсненої Народним комісаром охорони здоров’я Миколаем Смашком після пострілів Фанни Каплану, а також аутопсійним актом (таємним архівним документом, доступом до Моніка Співак, який опублікував книгу «Особлива діагностика генія»), Ленін мав проблеми. Артеріосклероз: судини були збиті пінцетами, так як на кістці, тому їх замочують вапном.

Уся ліва півкуля в кісти, розм'якшені ділянки мозку, забиті судини практично не доставляли кров - хвороба серйозно уражена органом, який виконує найбільш струнку роботу. Зміст черепа малий - 1,340 г (для порівняння: головного мозку Байрона зважали 1,800 г, Тургенев - 2,012 г, а найбільший належав ... ідіот). Але вага матерії і пані розуму, геній слабко пов'язаний.

Анатол Француженка мала найменший мозок, Луї Пастер, засновник мікробіології та імунології, мала лише одну півкулі. Вони жили довго і працювали, як Бог дав їм.

Пацієнту готуються до операції помічниками: занурення, відкриття черепа. Ви знаєте все про пацієнта, це незнімне правило для вас. Але давайте припустити другий, що на столі людина несвідомий, він був привезений з вулиці з тяжкою травмою мозку. Коли ви бачите свій мозок, ви можете сказати, він розумний або stupid?

до Це питання. Деякі мають більше мозку, деякі мають менше. Поява мозку не впливає на інтелект. Після того, як я не помилився, близько 40 років тому, я допомогла мені учитель, професор Ефрем Злотник, працює над студентом консерваторії. Вона мала велику пухлину в її півкулі.

Коли він був видалений, виявилося, що півсфера була майже пішли, пухлина знищилася. Дівчина відновила, закінчила консерваторії з відзнакою, вирушила до Сполучених Штатів Америки, мільйонера закохала любов з нею, яким вона заміжала. Вона все ще грає чудово сьогодні, і я знаю, що тому що я отримую привітання і привітання з нею.

Ми також знімаємо пухлини на передній плечі головного мозку, що дуже відповідально за інтелект. Коли новоутворення міцно «змащена» з сірою речовиною необхідно видалити частину здорового.

На наступний день ви поговорите з пацієнтом, і ви не помітите, що важко для нього зібрати свої думки. Він жартує, запам'ятовує все життя.

до Чи можливо, що мозок дається нам з великим постачанням для відпочинку нашого життя?

до Справа в тому, що для багатьох це набагато швидше за все, щоб «росити» ніж зношувати. Задоволений відсоток просто відпочиває. Люди живуть як казковий Встановити на топці, сподіватися, що все буде з'являтися на власній, не тренувати пам'ять, не розвивати інтелект. А потім вони дивляться, якщо вони не пам'ятають елементарні.

Мозок потребує навчання, знання, читання, спрощення краси, відновлення свідомості більшого розуміння сенсу життя.





- Перед початком дослідження мозку в лабораторії академік Наталія Бехтерєва взяла благословення Митрополита Івана Санкт-Петербурга та Ладоги (Сничев). Вона не заперечувала, що вона була покликана допомогти Богу. Ви вірите в нього?

- Коли я бачу, як красиво влаштував серце і мозок, які не мають аналогів в природі, я не маю сумнівів, що без Божественної руки тут не робили. Великий російський хірург Миколай Пирогов написав, що «Лубов індивіда є органом думки світової думки». Потрібно розпізнати існування, крім мозкової думки, іншої, вищої, універсальної. й

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Для мене особисто Бог є ідеальним, що людина повинна бути втілювати в своєму повсякденному житті.

- Може бути нейрохірург запитує питання про нейрофізіологію і неправильно - це наука білих плям. І все ж я хочу знати, чому пакет нервових волокон, які передають сигнали з правого на ліву півкулю ширше у жінок, ніж у чоловіків.

до На жаль, це ще не зрозуміло, що функція "пам" впливає. У Провербах російських народів В. Даля, кожна лінія про жінок дихає оману: «Дуже волосся, але розум короткий», «Баба глуздий, але девіл вважає її.» Однак через різні частини жіночого мозку 15% більше кровоплинів на одиницю часу. Можливо, це пояснює нижню силу чоловічого мозку як біологічного організму, а отже, більша частота інсультів.

Секс відмінності не впливають на сіру речовину. Тим не менш, психологи показали, що жінки легше впоратися з завданнями, які потребують інтуїції.

Неприємність жінок іноді означає більш ніж впевненість чоловіків. Координація тонких рухів в слабкому сексі більш досконала, а також наявний асортимент запахів, високочастотні звуки, жінки краще диференціювати смакові відчуття.

Я не думаю, що жінка потребує правового захисту. Природа зробила це так, щоб всі людські заходи однаково доступні як для сексів, так і для того, щоб вони не завжди досягали піків успіху в одному з способів.

до Де ви думаєте про місце душі в мозку, хребта, серце?

- Я не думаю, що ця речовина потребує місця. Якщо є, є господиня в усьому тілі.

до Що ви думаєте про те, коли ви працюєте? Іноді втручання триває 7 годин.

- Як допомогти пацієнту. Не думайте про це, як виснажені слова, але це так само, як хтось відрізає його. Вони не є, ні, що ковтати рефлекс. Я не хочу пити, їсти, або отримувати і розтягнути плечі. Сидіння на стільці, що дивиться на мікроскопі в чужому мозку (на голові має невелику навігаційну систему), вона знаходиться під скальплем в руці. Якщо вона ламає, пацієнт може залишитися з травмою життя.

Непросто провести півдня під мікроскопом. Але є результат: люди, які зареєстровані як потенційні інваліди, стають в змозі, більше 5 років не існує оперативної смертності.

- Життя фільтрує навколишнє середовище навколо вас. Хто більше друзів або ворогів сьогодні?

- Я думаю, що вони рівні. Другий засвідчений. Люди, як правило, виглядають сердитися очі на тих, хто хоче швидкість і новинка. Новий завжди оточений невірним і стандартним мисленням. І талант нехтує детектором помилок.

Простеження природи детракторів слід розглядати як сигнал. Чутлива душа повинна зловити її, щоб правильно реагувати. Інтригу, сланці, заздрити тільки відтінити велику кількість справжнього випадку. Я раджу всім не відволікатися від квублів і порожніх розмов, але жити, що приносить радість. Для мене особисто, це робота.

до Як ви відчуваєте, коли не можете врятувати пацієнта?

до Ідея завжди така ж: хоча ви є академічною, ви досягали нічого. Ви пришиваєте рану гірким почуттям: пухлина не може бути видалена, вона вже встигла знищити все. Візьміть очі біля круглого столу. Не можна лежати. Ви дізнаєтесь про смерть. Ви не можете використовувати для цього.

- Розкажіть хворого, що має злоякісну пухлину?

- Дуже рідко. І тільки смілива, спокійна людина, щоб він міг закінчити деякі важливі речі. І тоді він каже, що він не хоче працювати, кажуть, він вирішить себе. «У вас є пухлина, яка стрімко зростає, і після того, як ви будете паралізовані», - сказав я. І погоджується на видалення його. Але що таке пухлина - Я не прокоментую.

У мозку є власний блок самозбереження і захисту, як запобіжник. Мозок захищає себе так, щоб не захопити весь рух негативних емоцій.

Олександр Великий, Наполеон Бонапарт, Олександр Суворов згадав всіх своїх солдатів – до 30 тис. осіб. Сократи знали кожного з 20 000 жителів Афін. Чарлі Чаплін не міг назвати секретарем, який працював з 7 років. Як зміцнити нашу пам'ять, що віддати перевагу в їжі?

- Якщо ви помітили проблему, найкращим способом пам'ятати є написання нагадування на папері і закріпити їх на рівні очей. Непристойні головоломки, що говорять собі, не соромляться про це. "Я залишаю машину в кінці паркомісця під високопоштою." Важко подарувати собі замовлення: «Ви повинні викликати так-і-со».

Якщо ви хочете негайно запам'ятати ім'я особи, то зробіть об'єднання з іншим способом. Наприклад: Маша хвиляє руки, Катерина їде на човні, Вася повісить на барі.

Детальніше Є також атеросклеротичні рецепти, які довгий час використовуються у людей: aron bark, конюшинні квіти, буряковий сік, змішаний з морквою, хріном, вишнею, цибулею. У кормі повинні бути: хліб з висівками (вітаміни групи Б - «перша скрипка» в процесі запаморочення), сиру, гороху, гречаної каші, горіхи, морепродукти, овочі, фрукти, мед. Відзначається, що все корисно для мозку подобається серце.







Бернар Лаун: Слова, що лікує

Андрій Максимов: Коли батьки стають ворогами своїх дітей





до Як ви відчуваєте про алкоголь?

- Скло хорошого коньяка не завдасть шкоди організму. Філософ Василь Розанов колись читав: «Куршена горілка». А сто бастардів прийшов і трахнув мій мозок. Рисунок. Якщо це було мій, я перетворю ці слова в постер і повісити їх в місцях, де молоді люди висять.

до Найщасливіші моменти життя?

- Коли я бачу і чую людей щасливими. Між ними завжди близька і рідкісна симпатія, здається, що вони живуть душі в душі і розуміють окремо. Серед них навіть стебла щелепи ... опубліковано



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: Professionali.ru/Soobschestva/psi-faktorvzglyad/vydajuschijsja-rossijskij-nejrohirurg-u/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное