Чи можу я попросити дитину до апологізації?

У дорослих це призначене для апологізації, якщо ви робили щось неправильно: заважають з кимось, завдані незручності, навмисно або навмисно відхилені і т.д. Апологія вважається ознакою доброго способу. Отже, вважається необрізаною особою, яка ступила на іншій нозі і не очолила.

Багато дорослих є обрядовими. Про те, що сталося. Я знаю, що не я? У цих випадках апологування легко. Іноді це не просто апологізувати. Наприклад, шампан або провинувати заважати. І це також знайоме з багатьма дорослими.





Що про дітей? Чи можу я навчити дитину лікувати? Чи варто наполягати на апологуванні? Щоб відповісти на це питання, я попереджу вам відповісти на одне з моїх питань. Ви хочете, щоб ваша дитина була психологічною?

Я впевнений, що більшість читачів відповіли, що вони не бачать жодного сенсу в ритуальних патологіях. І пам'ятайте, як у дитячому садку багато дітей, як мантра повторили слова «Я бачу більше тампону»?

Цей апологій не був навіть фразою, він був одним словом і був використаний в різних випадках. Про це заявив після бою, використовувався тим, хто просить піти в туалет під час тихого часу, розливається суп під час обіду і т.д.

Так був своєрідний образ. Скарбуйте вирощене слово і прогуляйтеся спокійно. Чи має сенс апологізувати? Звичайно, вони не відчувають. Дорослим, чи є вихователі або батьки, які наполягають на такій формальній апології, є неприступним. Вони навчають дитину, що слово «запобігає мені більше»



Про те, що не робити. Але важливо обговорити те, що потрібно зробити. Як навчити дитину лікувати?

Для дитини найважливіше джерело навчання – спостереження батьків та досвіду особистого досвіду.

Що означає? Це означає, що якщо дитина бачить його або її батьки, які засвідчують їх дії, він або вона дізнається про апологізацію. Якщо мама очолить на вулицю до людини, яка ступила на нозі, дитина дізнається, що в цій ситуації потрібно апологізувати. Важко будь-яку потребу в додаткових словах або навіть цілих розмовах про необхідність апології.

Якщо дитина бачить, що батько вмирає матері, він розуміє, що не можна ходити і докинув, що нічого не сталося. І найголовніше, дитина розуміє важливість апологування, якщо у них є досвід апологування до них.

Паранти часто не призначають своїм дітям, навіть якщо вони винні. Якщо щось невірно і знеболюючий для дорослих. Але найсильніші дитячі захоплення часто асоціюються з несправедливістю дорослого, який відступив і не очолився.

Якщо батько є критичним, бачить, що він був неправильним і коригує помилки апологуванням, він дає дитині важливий досвід. Дитина розуміє, що патологія важливі. А що робить дитину? Він також очолить, коли він відчуває гіпти.

Про те, що я можу говорити, Як почати навчання вашої дитини до апологізації. Якщо дитина, яка ще не знає, як говорити, в пісочниці посипається піском на іншому, виштовхується або відійшов від іграшки, може він апологізувати? Ні, звичайно, ні. Не може говорити однорічна дитина, але розуміє, що говорять дорослі. Тому можна сказати апології.

«Соррі, Маша спрей вас з піском, вона не думаю, що ви не захотіли.» А потім Маша усвідомлює, що зробив щось неприємне для іншого, потрібно апологізувати.





6 Золоті правила зцілення Лази людини

Poverty Scenario: Дізнайтеся, чому ви не повинні зробити вашу дитину ділитися іграшки





Як правило, у віці трьох або чотирьох, дітей природно, так і без співачки починають апологізувати інших дітей і дорослих, якщо вони бачать, що вони роблять щось не дуже добре. Що відбувається, коли дитина не навчається прощення? Що робити, якщо дитина не є апологізацією для того, щоб зробити щось не дуже добре, ми будемо говорити наступного разу.



Автор: Юлія Гусєва



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: m Kids.ru/nuzhno-li-nastaivat-na-tom-chtoby-rebyonok-izvinilsya/?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное