Як ненаповнені очікування допомогли знайти мій шлях до моєї дитини і зробити мене щасливіше

Люди, як правило, живуть очікуваннями. Ми очікуємо яскраві враження від дня і відпустки. Ми очікуємо від інших певних дій, дій, слів. Ми очікуємо результати і успіх від себе. Так само, як дитина сподівається знайти подарунок «замовлений» під дерево, дорослі хочуть, щоб майбутнім жити до своїх очікувань, а інші люди живуть до своїх сподівань.

Психологи називають це «стандарт очікування». І нічого не про нього, насправді.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми відхиляємось. Але, відхиляючи різноманітність вибору, ми позбавляємо собі щось нове, незнайоме і цікаве.

Намагатися диктувати умови життя.

Я розумію, що зараз. Але я часто трахнув у власні очікування.





Одне з найбільших очікувань у житті людини, особливо жінки, є народження дитини. Я пам'ятаю мій перший очікування, секс дитини. Всі навколо мене сказали мені, що чудовий син Я б мав, що він буде царським князем, ведмедя прізвища, продовження сім'ї. У мене є два брати, щоб не було важко вірити, що я мав сина. З щасливою посмішкою, що йде через імен хлопчиків в голові, я пішов на УЗД. Медсестра, покоївка, приглушена: «Особлива дівчина, з великими щіками, як і мама...» Я пам'ятаю мій удар. Я залишила клініку, припинила парканом і буквально розірвав у сльози. Пассбі дивився на вагітній жінці, що лікує на хвіртах лікарні, і, ймовірно, презентували страшні фотографії. Хтось навіть припинив і запитав, що сталося. Уявіть, якщо я відповідав, що мої найбільші очікування були просто збиті в ультразвуковий екран, а замість того, щоб мати сина, я хотів би відродити дочку.

Але я звик до цієї ідеї дуже швидко, і він почав робити мене дуже щасливими. Я чекав для моєї дівчини. Уявіть, що її очі буде, що прищів на її щіках, що таке темп. Витрата... Я уявив, як солодка я б породила її в реберцях, як солодка вона буде спати, як я живу її. Я уявляв пологів і приготував його дуже ретельно. Я отримав всі можливі курси, у мене була особиста домогосподарка і лікар, все було продумано до найменшої деталі.

Народження... 27 годин було чітко не частина мого плану. Він не вийшов, як я очікуваний... І емоційно і фізично. У п'ятий день перебування в палаті разом з дитиною я не мав молока. Неважко сказати, картина щасливого материнства, яке я пофарбував для себе, все це не збіглося.

Ніч почався без сну. Кожна хвиля малюка означалася, щоб я мав бігти на кухні, зробити мікс. Як пощастила, що вона була впала під цією пляшкою! І якщо не, очікування декількох годин сну вражають буквально і фігурно. Пляшка з сумішшю не є грудьми матері, дитина не може «висати» на пляшку протягом години і навпіл до тих пір, поки він заспокоївся і падає. Коли суміш в пляшці закінчився, мені довелося взяти дочку в руки і перенести її в темний, поки вона закохнула. Це можна повторювати до 5-6 разів на ніч.

Екстремальна втома, нездатність до грудного вигодовування привели до багатьох сумнівів. Здавалося мені, що моя дочка не любила мене, що я не зможу стати реальною матір'ю для неї, так як я не відчуваю цей перший вплив. На третій місяць життя моєї дитини я зрозумів, що мої очікування батьківства нічого не робили з реальністю.

Дочка виросла... Прогулянка з нею на майданчик. Я очікував дитину, як і інші діти, щоб бути серено дигінси в пісочниці з околицями дітей. У цей час я відпочию на лавці, зробивши для браку спілкування з іншими мамами. Але це не було. Я стикався з новим викликом. Сприяє своєму левовому кубу в колясці, її дочка пройшла дитячий майданчик без навіть погляду на пісочницю і дітей! Будь-які спроби зануритися її там, Тож мої очікування знову занурилися.

Прогулянка по всій території всіх вулиць і алей по всій території... Ми бачили як дуже дивна пара. "Чому не ви приїжджаєте на майданчик?" Дитина потребує спілкування.

На 2.9 мій дочок пішов до дитячого садка. Ми пощастили з обережністю і я був повною надії, що моя дитина була про борошнистих. Тим не менш, у нього були інші плани. Весь перший рік в саду, дочка не бере участі вранці, просто сіла на стілець і дивилися виступи. Вона не грала з дітьми, віддаючи перевагу взаємодії з дорослими. Після того, як всі викладачі дитячих садків дізналися про своє ім'я і сказали мені, як чудово вона була. Не зацікавився дітьми. Я спробував поговорити про дітей в групі, намагаючись дізнатися, хто хоче бути друзями, хто любить. Не було ні аваїла.

Постійно думають про те, чому мої очікування не зустрілися і завжди перетворюються в розчарування, привели мене, щоб подумати, що це дуже важко для мене прийняти дитину, як він є. У моїй голові було занурене зображення знаряддя, життєрадісна дівчина, яка не мала нічого спільного з реальною дитиною, яка потрапила в родину чоловіка. Я постійно помітив риси в характері дочки, що я хотів виправити.

Як чотирирічний, я спробував лекції про важливість того, щоб бути соковитим, сміливим. Я скажу її для живопису весь день в саду замість гри з дівчатами. Я помітив риси в інших дітей, які мені сподобалося, і я хочу, щоб мати дитину.

На щастя, в якийсь момент натисніть на голову і я зрозумів, що це було час, щоб відмовитися від очікувань. Важко сказати, що це пов'язано з. Настав час, або книги про освіту, які я прочитав один за одним.





Мій попередній досвід неодноразово показав мені, щоПорожні очікування є спосіб ніде, вони, як правило, не приходятьй

Як правило, наші очікування пов'язані з тим, що ми не маємо, але хочете мати. Вибачивши щось з моєї дочки, я зосередився на рисах і здібностях, які вона не мала, але я хотів її мати.

А замість того, я спробував бачити в своїх здібностях, вона володіла. І намагайтеся орієнтуватися на них, розвивати їх.

Я помітив, що вона є надзвичайно переконливо для свого віку, може зробити одне для тривалого часу, схильне до логічних висновків. З кожним днем, крім питання «Чому?», вона попросила п'ять сотень тисяч питань «Що робити?».

Після консультації, мій чоловік і я вирішив дати їй шахи. Немає помилки. Два роки поспіль її дочка стала чемпіоном її шахової школи. Він хоче виграти чашку на третій рік!

Р



Шкільний чемпіон 2015



По-друге, я відкрив для створення своєї дочки. Будь-який вид діяльності, яка вимагає висить руки, вона просто фантастична. Ми почали підтримувати її в цьому напрямку. Тепер у нас завжди є канцелярські вироби в будинку, різні фарби, олівці, глина, пластилін, мастика, навіть гончарне колесо! Я регулярно поповнила колекцію дочки тканинами, кнопками, паєтками, бо любить пришити одяг для її ляльк і іграшок. Останні хобі були гумки, з яких вона переплетає неймовірні фігури, втілює їх і записує міні-лесоні на відео.

Третя переоцінка була в тому, що вона є дуже своєрідною, переконливою дівчиною і має велике бажання зробити хороші справи. У віці чотирьох років вона може торкнутися в момент дотику під час мультфільму або оповідання. Про те, як люди і особливо діти живуть в різних країнах. Тепер, у віці 6, вона має свідоме бажання зробити світ краще місце. Вона помітить недоліки і хоче їх виправити. Сьогодні вона мріє стати архітектором міста Москви, і вона має проект про те, як зробити місто комфортним, красивим і чистим.

Я прийшов, щоб зрозуміти, що мій дитина є абсолютно особливим, як він, у світі більше не існує. І якщо я хочу, щоб ваша дочка була щасливою, мені потрібно дати мої очікування, які пов'язані з власними невиконаними життєвими планами.

Я взяв той самий підхід до інших сфер життя.

  • Я припинив очікування від інших людей.- що я оцінив, коханий, лікує мене уважно. Я припинив очікування чоловіка і сім'ї, щоб зробити те, що я бажав їх зробити.
  • Я чекав завтра, щоб принести хороші речі. Я зрозумів, що спокій і прозора погода були всередині мене, незалежно від кількості викликів, які я зіткнувся. Не довіряю себе, боятися, що я впораюся з ними.
  • Я допомогла мені діяти спонтанно, інтуїтивно зрозуміло. Хоча я використовую для того, щоб зробити все з сімейної вечері на презентацію. Я хочу дізнатися заздалегідь, як це буде так, що я можу контролювати процес і не робити помилки. Виснаження. Я відчував вичерпну під час підготовки.
  • Я припинив мислення про майбутнє. Що не означає, що я не можу зробити ніяких планів. Я знаю, що я хочу, і я рухаюся на мої цілі. Але я тепер знаю, що мої ідеї про результати, які я хочу, нічого не в порівнянні з можливостями, які пропонують життя. Стоп намагає своїх очікувань, відкрийте очі і вуха, і все станеться тисяч разів краще, хоча в абсолютно різному вигляді, ніж ви уявлялися. «Ще буде працювати в найкращому варіанті для мене» тепер мій постійний супутник.


Цікаво: Особистий досвід: Моя дочка і я отримав краще і стала жителем.

Де чекати або спробувати вижити з лимонного томатного соку



Я дізнався, що немає хороших і поганого вибору. Всі варіанти повинні бути прийняті з вдячністю. Тоді ви починаєте отримувати абсолютно несподівані сюрпризи від долі. Видання



Автор: Гульназ Сагітдінова



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: interesno.co/myself/32503281d94a

Категории

Смотрите также

Новое и интересное