10 речей, які зрілі жінки не роблять

У класичної літератури, любов часто бачить як сакричне. Почати з Римо і Джульєта, закінчуючи майстером і Маргарита, любителі йдуть до всіляких катування і хитрощів один одному, залишатися разом за короткий час, а потім частина або навіть штамп. Любов не легкий, для нього потрібно постраждати, чекати, лангуш і терпіння.

Я, ймовірно, читаю багато книг про тверду, славну любов в молоді, тому довго мій любов був просто, сповнений драми, сльози і заспокої. Здавалося б, якщо без них, то це взагалі не любить, але так, рясні хобі. Я бачив світло дня, або, можливо, тільки вирощений або втомився від страждань. Зараз любов для мене - тиха радість. І не випадково.


Я майже 42 і в той час я люблю бути цинічною. Не вірю в любов, романтика, вічне щастя. Мені подобається бамбук з чоловіками - Я не соромлюся сказати вам, що я люблю, і що хочу. Пошкоджено це, я не зцікавився. Періодично я тестую себе, мій серце печені і мій душа горбка? Після того, як я міг би чекати днів на одне текстове повідомлення, пішли десь до кінця світу, якщо тільки він назвав, без загиблості, купили дорогі подарунки, просто зробити його приємними, приготованими сніданками і обідами з страв, які, звичайно, віддали перевагу коханій людині, торментовані друзі нескінченно «хай сказав, що це буде?». Природно, під цією «чою» приховали різні чоловіки, хтось кохав, хтось жив з, хтось був просто закоханим, хтось пристрасний без взаємності. Але почуття, що чоловіча фігура була схожа – кожен раз, коли я хотів би зробити багато заради любові. Якщо ця готовність зараз пішла, значить, що здатність до любові теж?

Коли ми молоді, ми болючі шукаємо себе, коли ми 18-25 років, ми тільки сирої «Зимівля». Як ви знаєте, що вам подобається, де ваші межі є, і хто ви не намагаєтеся різних досвіду? Тому в підлітковому віці ми легко кидаємо в будь-які експерименти - з зовнішнім виглядом, професією, сексом, любов'ю.

Після 25, ми вже отримали деякі кадри - освіту, професійний досвід, фаршировані бампи з сексом і любов'ю. Ми вже не хвилювалися експерименти, більш визначені в наших цілях. Багато хто вже одружений і мати дітей. Або вони починають будувати серйозні зв'язки з перспективою. Ми вже розуміємо щось про життя, але ми все одно розуміємо себе. Ми впевнені, що наші прагнення до суспільства. Замініть жертву любові. Ми вважаємо, що людина повинна бути, інакше він буде відхилений і залишити.

Життя Марії: Стрітення Ісуса Христа Після сліпої молоді молоді, молоді заради когось, ми починаємо жити для себе. Це не означає, що нам не потрібно нікому. Ми стали успішними, самодостатні лонери. Ноп. Хочемо любити, ми хочемо теплоти, ми хочемо зв'язків. Ми розуміємо, що в здорових відносинах це все взаєморозуміння. Якщо ви хочете, щоб ви не залишалися в нашому житті. Як сказав Омар Хайям, «Я не хочу когось, хто не потребує мене. й
Так я більше:

1,1 км Я не чекаю чоловічих дзвінків або текстів.Я пишу себе, або видалити контакти тих, хто не знаходить часу для короткої відповіді: «Соррі, я сьогодні зайнятий, я буду вводити, коли я вільний. й

2,2 км Я не ходжу на дати, якщо їх час і місце некомфортний.Щоб бути щасливими, він повинен бути комфортним для обох. Якщо чоловік не цікавить час, бажання або зручність жінки, то він зазвичай не цікавиться жінкою. Я не хочу чоловіка, щоб.

3. У Я не пробачаю відсутність подарунків на день народження та інші важливі свята. Я люблю чоловіків, які люблять витрачати гроші на жінку, яка мені. Як правило, стиглі люди в усьому світі. Внесок до дат, важливої людині, непристойна до людини в цілому. З ким ми любимо, ми хочемо зіпсувати і радувати. Все, що важливо для нас стати важливим. Якщо це не важливо, або це патологія, або ви забуваєте, ви можете забути про мій номер.

4. У Я не шукаю причин для чоловічої небезпеки і невдачі.Це не означає, що мені потрібні гроші. Але «з солодким райом і в хати» обов'язково не є оповіданням від життя зрілої жінки. Ми залишили наші хати на 20 і 30 років, на 40 ми вже маємо комфортне життя, побудоване своїми руками, і там немає ніяких прикусів;

5. Умань Я не хочу, щоб я не хотів.Звичайно, я не можу стояти чоловічий мозок з нескінченним ніккінгом. Але є те, що інша людина не знає просто, тому що вони різні. Якщо я не схожа на високу швидкість, вона мене рубає, то я не тримаю тихого або ж захопливого, якщо людина прискорює до 120 км. Також я не повідомляю про дратівливість «де ви прискорили, як ви збираєтеся», я спокійно кажу «не їздити, будь ласка, я нервую і рубати».

6. Жнівень Я не боїться запитати будь-які питання.Я також готовий до відповіді. Коли ми молодий, ми боїмося з'ясувати неперевершений, тому що ми не хочемо рубати, процідити або пошкодити чоловіка. Але це непристойність, що створює рани в собі. Я не хочу більше ран, тому я знаходжу.

7. Про нас Я не праска чоловічі сорочки.Я не люблю прасування. Для того, щоб прасувати свої сорочки. Я нічого не роблю для чоловіка, що мене турбує. Якщо він кохає мене, він пропрасує свою сорочку.

8. У Я не бере сексу на любов.Не може бути про любов, або це не може бути про любов. Любов для мене - прасувати мою сорочку, бути тихим з мене вранці, тому що я не люблю говорити вранці, пам'ятаю ім'я мого кота і скільки ложок цукру я кладаю в свою каву, принести в травні букет свіжозрізаних, дощових півоній, приходять і мовчки зафіксують поточний кран. Якщо у нас немає сексу, ми просто маємо секс.

9. Навігація Не ревній чоловік друзям або роботам.Або діти з минулих відносин. Якщо чоловік любить мене, він робить час для мене. Включає мене в свій зайнятий графік зустрічей, поїздок, футбол з друзями або риболовлею з сином. Я теж живу зайнятість, зайнятий життя. Якщо ми якось знайдемо час для одного, ми маємо відносини. Якщо тільки я шукаю час для відносин, і людина завжди зайнятий, то для відносин потрібно шукати когось ще.

10. Я не намагаюся виглядати краще для чоловіка.Навпаки, коли я зустрічаю, я можу бути ще гіршим, іржі, більш чітким, більш прямим. Я не соромлюся говорити про мої проблеми або труднощі. Хто повинен завжди виглядати глибоко і далі. Хто не пройде.Цікаво: «Як це треба» і втратити відносини Не варто будувати відносини з людьми, які не потрібні вам.

Я майже 42 роки. І я бамбук. Прямий, сильний, гнучкий, невибагливий. Я важко зламати, перекручувати або вгору. Я загартований. Але я ще хочу любити. Я не буду жертвувати. Любов є створенням, не жертвою і знищенням. Побудувати. Видання
Приготований Олени Шпундра П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: liwli.ru/relations/10-veshchey-kotorye-zrelaya-zhenshchina-ne-sdelaet-radi-lyubvi/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное