Що робити, коли це дійсно погано. точка виходу

Голова стала важкими, думки вішали в сірій вовні, люмп розкочується в горлі, сльози заморожують в очах. Немає сил, щоб говорити або ставити. Задати допомогу, викликати когось, особливо не міцність.

Це стан «поганий». й

до Що ви хочете зараз?
- Я нічого не хочу. Я хочу всіх, щоб залишити мене самостійно. Я ніколи не існував. Це не початкова точка звіту...
до Це глобально. Що потрібно для себе зараз?
Так що немає шуму навколо... так що все буде спокійно, і я залишаю все самостійно.
Що можна зробити для себе зараз?

р.

Знаючи відповідь на питання, «Що я можу зробити для себе зараз?» запускає програму для виходу з депресії, розпаду і виснаження.

Я не хтось інший. Здійснення власних сил, пошуку ресурсів.

Я можу, я точно можу. Пошук розчину і вибору дії на міцність.

Не просто думати про це, але робити це. Переміщення до бетонних змін дій в ситуації.

Тепер, в цьому моменті, не в майбутньому, деякий час, але зараз. Зробіть рішення і вжити безпосередню дію.

Ця дія зазвичай досить невелика, виводить людину з капюшона, запускає механізм самоскидання.

Що я хочу, принаймні для себе і що я можу зробити для себе зараз?
- Я не хочу бачити ті стінки, тому ніхто не засвідчує мене.

Я можу отримати тут відразу, відключивши свій телефон.
- Я хочу, щоб він тихий, і я один.

Я можу попросити всіх, щоб отримати тут і залишити мене наодинці протягом двох годин.

Як тільки існує дія, яка відповідає дійсній потребі - все, запускається механізм.

На цьому етапі не варто спробувати аналізувати ситуацію. Це відходи ресурсів. Ви не маєте можливості об’єктивно і адекватно сприймати приход.

До тих пір, як ви перебуваєте всередині проблеми, ви не можете подивитися на неї з-за кордону.

Спробуйте повернути голову. Покинути будь-які думки, які приходять і намагаються залишитися в загальній сматтості.

Магістратура «що не говорить», вміння зупинити курс власних думок непросто, але можливо.

Витягуючи «кризові рішення» і пошук полум’я.

Будьте в цьому стані і на цьому етапі до тих пір, поки вам потрібно відновити сили, щоб почати дихання.

Перша можливість аналізувати прийде наступний день. Чи не намагайтеся приймати рішення, пов’язані з реставрацією.

Ви можете зрозуміти, що дійсно сталося і як це зробити по-різному не раніше, ніж за кілька днів, і більше часу проходить, більш об'єктивний вигляд буде. "Велика людина на відстані."





Нейробіологія хронічних відносин

Ви занадто хочете свободи, безтурботності, і нестерпне життя.



Тому не варто «під капюшоном» приймати хутряні рішення: «Всі!» Почати розлучення! або написання листа відставки. Можливо, варто висихати і ви вирощувати з цієї роботи протягом тривалого часу, але ви можете зробити це тільки з свіжою головою. І краще залишити не “з”, а “к”.

При стрибці з парашутом, головне не забути протягнути кільце в часі.
Пам'ятайте, що деякі дні це збереже ваше життя. Видання



Автор: Ірина Дибова



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: psy-practice.com/publications/psikhicheskoe-zdorove/chto_delatkogda_sovsem_ploho_tochka_vihoda/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное