16 Елементи психічного здоров’я

1,1 км Можливість любові.Уміння брати участь у відносинах, відкрити іншій людині. Любити його, як він, з усіма його вини і віртуозами. Без ідеалізації або знецінення. Це здатність дарувати, не приймати. Це стосується батьківської любові для дітей, а також партнера любові між чоловіком і жінкою.



2. Можливість роботи.Це не просто про професію. В першу чергу про можливість створення і створення цінностей для людини, сім'ї, суспільства. Це важливо для людей, які вони мають значення та значення для інших. Це можливість зробити щось нове, творчий потенціал у світі. Підлітки часто мають труднощі з цим.

р.



3. У Уміння грати.Тут ми говоримо про як прямий зміст «гра» у дітей, так і можливість дорослим «плести» з словами та символами. Це можливість використовувати метафори, алегорію, гумор, символізувати свій досвід і насолоджуватися ним. Панксеп, який довів, що гра важлива для розвитку мозку. Молоді тварини часто грають за допомогою фізичного контакту, і це важливо і суттєве для їх розвитку. Якщо тварини не допускаються до відтворення одного дня, вони будуть грати з подвійним замком наступного дня. Вчений звернув аналогію з людьми і уклав, що це можливо, що гіперактивність у дітей є наслідком відсутності гри. Також є загальна тенденція в сучасному суспільстві для припинення гри. Наші ігри перетворюються від "активних" до "розміщено-збереження". Ми танцюємо, співайте, грайте спорт менш і більше, дивлячись на інші. Мені цікаво, що наслідки для психічного здоров’я?



4. У Безпечні відносини.На жаль, часто люди, які звертаються до психотерапії, насильницькі, залежні – у короткі, нездорові стосунки. І одна з цілей психотерапії - допомогти їм виправити це. Щоб краще зрозуміти причини і характер цього явища, ми можемо звернутися до теорії вкладення John Bowlby.

Він описав його. Є три види кріплення:

  • нормальний
  • чуйний (важко ведмедитися в самотність, тому людина «покоївки» на значний об'єкт),
  • Людина може легко пускати інші, але залишається з величезною тривожністю всередині.


Далі був ще один тип кріплення. Неорганізований (D-тип): Люди з цим типом вкладення часто реагують на догляд, як джерело тепла і страху. Це характерна для людей з прикордонним рівнем організації, і часто спостерігається після зловживання або відторгнення в дитинстві. Такі люди «прилипають» до об’єкта вкладення і одночасно «розміщують».

На жаль, розлади вкладення є дуже поширеним явищем. Але хороша новина, яку можна змінити. Як правило, психотерапія добре підходить для цього (від 2 років або більше). Але можна змінити тип кріплення при наявності стабільного, безпечного, довгострокового (більше 5 років) відносин з партнером.



5. Умань Автономія.Люди, які звертаються до психотерапії, часто мають недолік цього (але величезний потенціал, оскільки вони прийшли до терапії). Люди не роблять те, що вони дійсно хочуть. Вони не встигли вибрати те, що вони хочуть. Illusory автономія може перенести на інші сфери життя. Наприклад, пацієнти, які страждають анорексією, часто намагаються контролювати те, що вони думають, вибираючи власну вагу замість своїх бажань.



6. Жнівень Консистенція само та об’єкта або концепція інтеграції.Це можливість залишатися на зв'язку з усіма сторонами само, як добре, так і погано, як приємні, так і не хвилюючі. Це також можливість відчувати конфлікт без розщеплення. Я був, хто зараз, і людина я буду 10 років відтепер. Це можливість врахувати і інтегрувати все, що природа дав мені і що я розвивався в собі. Одна з порушень цієї точки може бути «приступним» на власній тілі, коли не дивно сприймається як частина себе. Це стає щось окреме, яке може бути зроблено для кропиви або зрізу тощо.





7. Про нас Потужність відновлюється після стресу (електростанція).Якщо людина має достатню кількість его живлення, то коли він зіткнувся з стресом, він не хворий, не використовує тільки одну жорсткій захист, щоб вийти з неї, не зламається. Це найкращий спосіб адаптуватися до нової ситуації.



8. Реалістичний і надійний самооцінка.Багато людей нереальні і занадто жорсткі у своїй самооцінці, що мають критично суворий Super-Ego. На відміну від надмірної самооцінки. Батьки цінують своїх дітей краще, в тому числі кращих. Але така ненависна похвала, позбавлена любові і тепла в її суть, настилів у дітей почуттям самотності. Вони не знають, що вони дійсно є, і вони відчувають себе, як ніхто не знає їх. Вони часто виступають, якщо вони мають право на спеціальне лікування, хоча вони не заслужили його.



9. Навігація Система ціннісних орієнтацій.Важливо, щоб людина розуміла етичні норми, їх значення, при цьому вони гнучкі. У 19 столітті з'явилася розмова про «моральну безсонність», яка зараз згадується як антисоціальний розлад особистості. Це серйозна проблема, пов'язана з непорозумінням, відсутністю почуття людини різних етичних, моральних і цінних норм і принципів. При цьому можуть бути збережені інші предмети з цього списку.



10. Можливість витримати тепло емоцій.Для того, щоб залишатися з ними, відчувати їх, не вчиняючись під їх впливом. Також є можливість одночасно залишатися на зв'язку з емоціями і думками, раціональною частиною.



11. Відображення.Уміння залишатися его-дистоном, щоб подивитися на себе як ніби ззовні. Люди з відбиттям здатні бачити саме те, що їхня проблема, і відповідно лікують її в дорозі, що вирішує її, допомагаючи собі максимально ефективно.



12. Менталізація. З цією здатністю люди здатні зрозуміти, що Інші повністю відокремлені особи, з власними характеристиками, особистістю та психологічною структурою. Вони також побачать різницю між почуттям, що відчуваються тими словами, і фактично не відступають від іншої особи. Скоріше, переосмислення викликається своїм особистим, особистісним досвідом та особистими особливостями.



13.00 р. Широка варіація захисних механізмів і гнучкості у їх використанні.



14. Залишок між тим, що я роблю для себе і мого оточення.Це про те, що себе і турбота про своїх власних інтересів, враховуючи інтереси партнера, з яким у вас є відносини.





15.00 р. почуття життєдіяльності.Уміння бути і відчувати себе живим. Winnicott писав, що людина може функціонувати нормально, але бути як якщо inanimate. Андре Грін також писав про внутрішню смерть.



Цікаво: Зробляючи життя простіше і приємніше: програмування підсвідомих

Як ви знаєте, що ви дієте з вашого серця або страху?



16.00 р. Припустимо, що ми не можемо змінити.Це про можливість бути дійсно і чесно сумним, для чого не можна змінити. Прийміть наші обмеження та зв’язавшись з тим, що ми хотіли б мати, але не будемо.



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: psy-aletheia.ru/blog/nmcw-1

Категории

Смотрите также

Новое и интересное