Я не хочу навчити сина, щоб боротися. . й

Наймолодший син все частіше виходить з музичної школи. Один з своїх однокласників боїв його, бореться (не болючий, але дуже боляче) і вбирає всілякі дрібниці.

Я розмовляю з викладачем, «Так, цей хлопчик завжди здивує всіх. Я не можу зловити його. Він насправді живе з братом, батько його пішов, матір його на роботі весь тиждень і поцілунає його на вихідні. Ви не можете дістатися до неї. Він повністю запалює бабуся. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. З іншого боку, таланти, мозки, характери тільки ... (виразне слово)).

р.



Я сидів там.

1,1 км Я не хочу навчити сина, щоб боротися. За 9 років свого життя з двома старшими братами, він не звик до того, що хтось може відступати його. Він продовжує жити з цим видом життя.

2,2 км Я не хочу своїх великих братів, які бажали маленьких. Це, в середньому, звичайно, буде говорити про відступника. Але тільки говорити, використання сили щодо молодшого він має строгу табу. І молодий бульбашки, алас, добре знає про це.

3. У Я не хочу загрожувати мій бабуся. (Не можна нічого робити) Не біжить себе. Для того, щоб забезпечити, що мій запит буде відповідати, щоб бути в класі з сином, весь час, який не мій план.

4. У Я не хочу скаржитися на мій бос. Для того, щоб виключити відступник. І я не сердився достатньо для цього, і вчитель чітко проти нього.

5. Умань Я не хочу пропустити все: Дитина повинна бути захищена.

Я назвав вчителя і попросив її, щоб переконатися, що мій син не перехрестився шлях з цим хлопчиком знову. Не в ансамблю, не в звичних уроках. В кінці я симпатію з усіма, але я не можу допомогти їм вирішити цю проблему. Моя робота - захистити дитину від атаки. І він не використовується, щоб страждати. Учитель відповів, що вона добре розуміла і перевірить графік.

Про цю історію і мої думки я написав пост у моєму живому журналі. І... надійшло, на рідкість, бурхлива реакція від читачів.

Майже кожен перший прокоментувач брендував мене розіграш для того, що я вважаю нормальним, що дитина, яка була боляче-хітом у дитячій групі, не дала спини, але перевернулася до дорослих для захисту.Акументи:

1) вона не є безпечною - людина повинна бути в змозі фізично стояти себе;

2) розповісти про свої гранати дорослим означає порушувати ненаписані закони дитячого колективу, що загрожує тим, що ябед стане зміщеним;

Підтвердження таких категоричних виписок також цілком зрозуміло:

1) як дитина, яку ми змушені боротися назад;

2) так написано в хороших книгах: Крапвін, Гайдар (далі Ви можете перерахувати практично всі добрі радянські діти і підліткова література).





Згодні, але що це означає?

Дивитися на це. Потрібні дати, щоб вміти стояти себе фізично - це ознака того, що колектив, в якому живе дитина, по суті, пакет, в якому основне право є правом міцного. Це не так?

І спочатку це правда, діти за природою надзвичайно незрівняні істоти, просто дивитися пісочниці. Це дуже зрозуміло, що залишають ці мімські дворічні однолітки, там буде хтось, хто забере лопатку з сусіда, і коли власник лопатки намагається бути вирощеним, він потрапив на голову. Хтось буде просто кричати, хтось дрочить, щоб боротися назад і боротися з дворічних років може дійсно піти досить далеко. До речі, решта нас буде триматися, тому що бажання захистити інші також навички, які повинні бути ненависті.

Але що відбувається в реальності: Матусі, які ведуть до бійців і (звичайно) відступник пояснюється, що неможливо відійти лопатку, і відхилений повернулися до свого майна, життєдіяльності і повернення йому відчуття безпеки. Так що світ підтримується дорослими, і діти отримують перші уроки правосуддя.

Що таке радянська література? Я люблю Крапінь! Його ранні книги є просто непристойними з поняттями правди і правосуддя. Що ми побачимо, якщо уважно прочитаємо всі ці неймовірно чарівні історії про дітей та підлітків? Як виглядає пакет дворічного віку, відрізняється від пакету школярів, якщо ми згодні, що школярі однакові пакети з правом на сильний? По суті, відсутність дорослих біля пісочниці. Так, і повідомлення від тих, хто не має дорослих: “Якщо ви потрапили в удар і плечовий лез, вдарив назад і повертаєте лопатку самостійно.” Ні, що я, ні інші дорослі, ні поліція не захистить вас.

Перший і перший. Відсутність батьків.Вони не є фізично присутніми (особливо їхні батьки), або вони зайняті: будувати їх особисте життя, будувати комунізм, працювати від світанку до світанку, і так далі. У будь-якому випадку, зіткнувшись з проблемами, дитина ніколи не йде до батьків. Вчителі теж, до речі.

Два. Зовнішня агресія, з якою дитина залишається самостійно. Це або агресивні підлітки («Оутпост на анкерному полі»), або не менш агресивні дорослі (так само «Бой з мечем»).

І ось де опції. Найчастіше є дорослий, який спочатку захищає себе, а потім навчає їх захистити один від одного. Насправді, цей дорослий створює новий будинок для занедбаних дітей і всередині цього будинку починає навчати їх життя не в пачці, а в людському суспільстві. У фантастичних оповіданнях дитина набуває надпотужності і резистовує агресію завдяки їм, на шляху з'єднання з тим самим супер-гіфтингом. А там, в кінці з'являється командир - дорослий безперечно по батькові талановитих дітей.

Так, сценарій Крапінь: Діти без батьків охороняються і дорослі. Увага, питання: Ви хочете, щоб ваша дитина?

Тепер давайте подивитись сценарій, який більш реалістичний, до речі: коли цей дорослий майстер ніколи не показав. Кінотеатр "Зроблено". Що це таке? Про нормальну упаковку підлітків, залишених без уваги своїх літніх людей. Не слідуйте за їхніми правилами – вони немовилися. Це природний: інстинкт, захист від незнайомців. До речі, діти самі зробили це в кінці. Про нас “Ми діти з клітки, ми повинні бути показані в чоловічому житті!” А дорослі були сліпими і глухими, Єдиний дорослий, який зрозумілий, що сталося – перукар – також дала поради в рамках вашої упаковки – боротися з собою: «Вибачте, що ви не пробачте!» Вчителі, вчитель голови, батьки, дід і не один з них перепліталися, але навіть не турбували, що сталося. Так, Лена виграла, але страшно уявити, що вона коштує її! І чому вона повинна йти через все це? Чому вона залишилася самостійно без захисту? А ти, джентмен правої сили, хочеш освітити дитину для здібностей таким чином, в цьому сценарії? Ви навчите дітей так багато, що "Не треба бігти"? ?

В принципі ці два сценарії цілком підходять так улюбленим на багатьох радянських поглядах виховання дитини: він привозить або чужих (поєдино і схожих на них) або вулиці. Поповнення батьків, полотнища і йти, щоб побудувати комунізм або померти за батьківщиною. У дитини немає місця.

І тепер ми згадаємо основне право освіти, не розуміючи, що краще не звернутися до дітей. Дитина не слухає слів, копіює дії. Ви не захистили дитину. Ви думаєте, що ви навчите його захищати себе? Перш за все, ви навчите його залишити слабкий в неприємності. І замість забезпечення безпеки (основний, до речі, потреби будь-якої живої істоти) витерти всі види нечутливих, таких як «не лякати!» і «якщо ви атакували, то це ваша внутрішня несправність...» Після цього дитина захистить себе, можливо, він дізнається, але немає інших. Для слабких охороняється тільки тим, хто в дитинстві відчував себе сильний захист.



Цікаво: Діти з міцною волі: що важливо знати

Вчити дитину



Так мій сценарій це: Старші захищають молодших, ці молодші виростають з почуттям безпеки і захищають наступні молодші.й І, до речі, вони не відмовляються від них, мухуючи до свого дорослого життя, але залишаються близькими до них. Видання



Автор Роса Волохова, реанімаційний лікар, мати чотирьох дітей



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.nashideti.site/? р=4132

Категории

Смотрите также

Новое и интересное