Чому чоловіки приховують свої почуття?

Для чоловіків любов - це щось зовнішнє, для жінок це їхнє існування.

Господиня.



Чоловіки і жінки, здавалося б, мешканці різних планет, абсолютно не розуміють один одного думки і почуття, адже більшість чоловіків емоційно відступають від відносин, при цьому більшість жінок пристрасно про них.

Психологія відносин між чоловіками і жінками є такою, що 80% жінок є «підгузниками» і 80% чоловіків – «дистанці». Жінки хочуть бути ближчими, тому що вони відчували покинутих у дитинстві або попередніх відносинах. Чоловіки приховують свої почуття і намагаються зберегти безпечну відстань, тому що вони бояться перетворюватися в відносини. Хлопці від болючої залежності і прихильності до страху провини, а не тільки для відпочинку свого життя.

Ім'я нарізка і Дилер Пропонований психологом Томасом Ф. Фогертиком та в цій статті ми розглянемо жінок та чоловіків.





Багато чоловічих дистанцій виступають як стебла на початку відносин, намагаючись випікати жінку. Покроки, які хочуть тільки щасливий шлюб, можуть перетворюватися на дистанції, якщо вони починають лякати інтенсивність відносин або не задоволені заданим результатом. Референційне подальше загострення схильності до знецінення. Але так як жінка бере цей крок під впливом страху знищувати відносини, а не свідомо, вона буде тільки підштовхувати чоловіка далі.

Чому так складно? Сценарій зв'язку, яку ви писали, як дитина ґрунтується на ранах, які ви постраждали як дитина. Більшість хлопчиків бояться втратити свою незалежність і мужність. Але мама часто виявляють, що сини виростають на власній, і в результаті хлопчики відчували про те, що відходять від своїх мам.

Чоловік з таким комплексом, розвиненим в дитинстві, буде відходити від відносин, якщо жінка занадто затребувана, починає розвиватися в ньому почуття провини, що він не відповідає її потребам, або якщо він страхує, що він не відповідає її вимогам.

У випадку дівчат батько відхиляє дочку або, навпаки, занадто близько до неї, дочка сприймає матері як суперника, відчуває провину для цього і самотності. Таким чином, дистанці відлякують від болючої залежності і прихильності, а слухняні мрії, що дистанці перезаписують її сценарій з батьком. Найвищими значеннями для дистанці є незалежність і свобода, а для переслідувачів - партнерство і тісні відносини.

Як дитина, 20% дівчат, які відстані ближче до батька або матері, ніж до їх батьківства.

Чоловічі стекла, як правило, тягнеться до жіночих дистанцій, але більш наполегливо вони переслідують їх, швидше ці жінки втечу. Глибоко всередині, багато чоловічих стебел насправді є дистанції. Персистентний стеблинг є їх підсвідомий спосіб уникнути інтимності. Чоловічий стікер часто перетворюється на дистанції в блендері очей, коли він не відповідає жінці, яка не може сказати ні.

Важкий чоловічий стеллер завжди має багато подруг, він прекрасний судився і щедрий з подарунками, але він не входить в серйозні відносини з ким-небудь, тому що він боїться бути відхилений і покинений. Він вже має сумний досвід з далекою матір'ю, і він не вірить, хто може дійсно любити його.

Більшість людей похилого віку. Відповідна тенденція до забезпечення безпечної відстані, яка зберігається в них, починаючи з доісторичних часів. Це надійний спосіб вижити і слідувати тактики «бороти або бігти». Обов'язки сім'ї ускладнюють це завдання.

Під час поклоніння і завоювання жінки, випуск ендорфінів змушує чоловіка забути про фліє. Він не відчуває небезпеки, він не знає його. Коли відносини переходять в більш серйозну стадію, стрес викликає чоловіка відчувати фізіологічний дискомфорт, і він відходить.

Несвідомо, жінки, що стосуються інтимної інтимності, як небезпеки, не тільки від страху стати вагітними або мають незакінчену репутацію, але також знаючи від власних сумних досвіду або досвіду друзів, матерів, що досягається інтимності або часті інтимності знижує інтерес протилежного сексу до неї, і, таким чином, заохочує наполегливість чоловіка, щоб переслідувати її, при цьому викликаючи йому почуття прихованого відродження для її відмови. У той же час людина приваблює емоційними якостями жінки: живими лініями, спілкуванням, теплотою. Але іноді вони приводять його божевільним.

Дистанціонер потребує солідності, постійного спілкування з ним зважує. Навіть заміжний дистанція буде відходити, приховавши за телевізором, комп'ютером, інтернетом, риболовля, проведіть вечір на роботу. Він завжди “набридний” для розмови.





Що хочуть чоловіків, що відбувається у своїх розумах?



Думки і слова чоловіків на стадії серйозних відносин, коли ендорфіни підпорядковані:

  • Приїжджайте сюди, поїдемо!
  • Я не можу бути вразливим.
  • Я не можу бути як «Я», так і «ми».
  • Я не можу бути близьким до вас, тому що ви пригнічуєте мене і зробивши життя важко.
  • Я боїться стати залежним від вас і я хочу.


Які жінки хочуть, їх думки і фрази:



  • Я можу дати мені любов, якщо я можу дати себе.
  • Ви не любите мене, тому що ви не цінуєте мене і не хочете задовольнити ваші потреби.
  • Я не можу залежати від вас.


Як лікувати жінок? Ось основні претензії:



  • вона каже ні, але вона насправді означає так.
  • Задоволення.
  • Вона не залишає місця.
  • Вона ніколи не говорить про те, що сердитися.
  • Вона вважає, що я з'ясував.
  • Вона завжди хоче розповісти про наші відносини.
  • Вона дає мені занадто багато і змушує мене почувати себе


Які жінки думають і що говорять про чоловіків:



  • Він холодний і нечутливий.
  • Він не намагається зробити з'єднання.
  • Він не піклується про те, як я відчуваю, коли він залишає або повертається назад.
  • Він каже так, але він дійсно не означає.
  • Побоюючись говорити, як чума, особливо коли мова йде про стосунки.
  • Моє питання про почуття і тривогу шини його і дратує його.
  • Він завжди говорить про неправильне.
  • Він живе своїм розумом, ігноруючи свої почуття.
  • Він самій.


Як ви розумієте, такі думки і почуття, ставлення до одного не сприяють рапсуванню або зміцненню відносин. В результаті людина, яка не є сильною в дієсловних спорах, йде від репроксів, переслідувань, провин. Крім того, для психологічного дискомфорту на нього, дистанці покарає жіночий персюратор, знизивши її значення як на очах, так і на її очах. Після деякого часу людина навіть готова запропонувати миру, залишатися друзями в інших словах (як він є ініціатором розриву, і хто залишає спочатку, завжди відчуває розрив легше і спокійніше), але при цьому запам'ятовує попередні проблеми, виевавши відступ як чоловіка і жінки.

Жінка, відчуття покинутих, переживання екстремальних стресів і постійної тривожності, прагне дізнатися ситуацію в будь-якій вартості, намагається відновити стосунки з усіма її силою.



Цікаво: Як розпізнати приховані маніпуляції у відносинах

Мистецтво любові в пари – вміння відновити відносини



В результаті людина рухається далі, здатний пасивну агресію, бояться застрахувати і тягнеться зобов'язаннями. Жінка, в свою чергу, пристрасно криється тісними зв'язками, переходить в активну гончарність, часто ненависно обсесивна і вимоглива. Далі посилюється ситуація. Видання



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Фото: psycabi.net/psikhologiya-znakomstv-i-otnoshenij/185-психологія-otnoshenij-muzhchiny-i-zhenshchiny-pochemu-vse-tak-slozhno

Категории

Смотрите также

Новое и интересное