Любов не вистачає.

Минулого року я спостерігав багато розривів. Прориви, які я не чекав, як самі подружилися пари. Але всі вони мали одну річ в цілому: вони ще люблять один одного дуже багато, але не дивно, що це не було достатньо, щоб зберегти відносини.

Я використовую для адвокатування ідеї, що любов підкорює все, що любов допомагає виправити все, навіть найскладніші відносини. Але тоді я зрозумів, що любов не вистачає. Це основа, на якій будуються відносини, але не паливо на якому вони можуть працювати.





Ви можете любити кого-небудь, хто не має права на тебе.

Ви можете любити кого-то, але вони не будуть для вас. Ви можете бути як занадто схожими, так і занадто різними для точки, де ви просто не можете прийти до загального рішення. Ви також можете проголосувати його, або навіть більше, щоб закінчити відносини. Після того, як ви любите когось, хто не для вас, відносини стає схожим на буг-повоєнний: ви тягнете і тягнете до тих пір, поки хтось дасть йти і ви літаєте в різних напрямках.

Ви можете любити когось, але це не займе часу.

Ви можете зробити все для відносин, але один з вас може бути готовий до наступного кроку. В іншому випадку можна втомлювати очікування наступного кроку. Ви можете отримати основну акцію на роботі і присвятити йому в цій точці життя. Ще одним може стати сім'я і діти.

Ви можете любити когось, але ваші батьки можуть стояти у вашому шляху.

Хоча календар 2016 і наше покоління більш незалежне, батьки все ще мають свій вплив. Ви можете любити один одному, але якщо батьки, які серйозно проти вашого вибору, то відносини можуть бути безглуздими. Один спосіб або інший, тиск і натяг буде відчуватися.

Ви можете любити когось, що ви не можете отримати разом.

Ви можете любити один одного, але боротися 100 разів на день. Ви можете любити когось, але вони завжди працюють. Або постійно на телефоні. Або не поділяють свої почуття. Або він змінює свою думку, як рукавички. Хоча ви можете подумати, що любов буде терпіти все, іноді це не так. Якщо ви втомилися від того, що ви не можете жити. Любов стає важкою роботою, яку ви не можете зробити, незалежно від того, скільки вам подобається.







Eckhart Tolle: Чому не варто кріпитися іншій особі

Еллен Хендриксен: Вчимося відмовитися без провини



Ви можете любити когось, хто любить себе менше.

Це парадоксична, залізна і трохи сумістизна, що хтось може любити вас так багато, що ви перестаєте любити себе. Любов є препаратом, і коли він стає менше, ви починаєте розбити, небезпечити, тривожність. Ви стаєте нижчими, не самодостатні. Ви не вірите в себе без нього.

Правда полягає в тому, що любов працює, коли він йде рукою в повагу, зволоження, сумісність і відданість. Відчуття на основі любові не вдалося, оскільки любов не може жити щасливо. Видання







Джерело: Soulpost.ru/pochemu-odnoj-lyubvi-ne-dostatochno/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное