До цієї лікарні допускаються коти та собаки.



Один з канадських лікарень в Онтаріо взяв участь у незвичайному проекті «Захистські Ноги». За допомогою цієї програми пацієнти серйозно хворіють на чотириногих домашніх тварин один раз на тиждень.

Цілує ноги був створений Донною Дженкінс і названий після її нефрика, який загинув рак. Як він бореться з недугою, його тітка вдалося принести кохану собаку до лікарні. Присутність чотириногого друга значно заохочувала Захарі і допомогла йому ускладнений час.

Веб-сайт Я не можу передати цей дивовижний проект і не скажу вам про відлякуванні і розуміння домашніх тварин, які тривалий термін життя своїх улюблених власників.









Кожна тварина ретельно промивається і обстежується медичним персоналом перед відвідуванням. Лікарі та лікарі дуже серйозно приймають стерильність та чистоту.









Домашні тварини не тільки зачепають своїх власників, але і допомагають їм впоратися з депресією, почуттям самотності і ізоляції.









Коли коти та собаки приходять до лікарні, пацієнти розуміють, що вони очікувані та пропущені в домашніх умовах. Це робить їх не втратити серце і боротися з хворобою навіть важче.









Під час взаємодії з тваринами пацієнти психологічно залишають стаціонару і не відчувають себе так безпорадними.









Згідно з нормами, тварина може залишатися в лікарні не більше години, але працівники охорони здоров'я ніколи не підраховують скільки часу пройшло. Головне - ефект, що цей візит приніс пацієнта.



р.





Такі візити корисні не тільки для пацієнтів, але й для тварин, які можуть вирішити, що їхній хост закинувся або забути про своє існування.



«Переповіді в майбутньому, собака і кішка відвідує лікарі, стануть нормою в багатьох країнах, тому ми вважаємо, що лікарні повинні ближче шукати цю унікальну програму». Після того, як люблячі тварини можуть дійсно захопити душу людини і допомогти йому в дуже складних разів. Саме тому ми цінуємо їх.







Джерело: boredpanda, zacharyspawsforhealing

Попередній перегляд фото: boredpanda





Флорист робить букети з квітів, залишених на весілля і дає їм літні

Діти читати книги для бездомних собак

по www.adme.ru/zhizn-dobro/notitle-1196810/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное