Ця жінка приймала пластикову кульку і зробила те, що всі сусіди в країні почали заздрити!

Я не можу отримати цей блискучий, буквально, ідея! З простих матеріалів під рукою можна зробити чарівну прикрасу для вашого саду. Я обов'язково спробую і створити таку річ, на дачі це не достатньо. Уявіть собі: квіти в рамці дивовижного саду каменів будуть ще більш красивими!

Вам потрібна прикраса землі.
  • пластик-бар
  • Скло-баль
  • клею-гуль


Виробництво
  1. Щоб зробити продукт більш повним, варто малювати пластикову кульку в відповідному тону перед тим, як почати виготовлення ювелірних виробів. Схожі садівництво Варто копійки, і це виглядає досить пристойно!




Виберіть правильний колір скляних гальок для кулі. Зелений, синій, синій, фіолетовий – всі ці відтінки будуть виглядати чудово на сайті!



За допомогою клейового пістолета можна легко перетворювати м'яч!



Головне не забути, щоб підібрати ці милі речі з станції при перегляді морозу. Будь-які інші умови оформлення будуть виконуватися без проблем!



Що відбувається в кінці! Побачити цей шарм на вашому сайті, сусіди обов'язково будуть дивуватися, де ви отримали його. р.



Це блискуче! Я точно прикрасить клумбу з цим.





Як зробити щось унікальне РозпродажДивіться відео Я продемонстрував це відео для мого друга і вона була як дитина.



Схожі садівництво Дуже актуально цього року. Я думаю, що це варто показати друзям схожу ідею: деякі можуть не схожі на це, як я робити, але винахідливість цієї жінки, безумовно, варто відзначити!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное