256-Старий Чоловік розкриває секрет довголіття перед смертю

У статті 1930 Нью-Йорка стверджує, що професор Університету Ченду Ву Чун-це відкрив державні записи Китайської імперії з 1827 року, в яких Лі Цин привітав на 150-й день народження, а також документи з 1877 року, в якому він привітав на свій 200-й день народження.

У 1928 році в Нью-Йоркському віснику написав, що більшість старих людей, які живуть поруч з Лі Циньун згадав своїх дідів, які розповідали їм, що вони знали його з дитинства, але навіть тоді він був вирощеним людиною.

Лі Циндюн був гібалісом.



З 10 років він зібрав їх в горах і навчився, що вони можуть сприяти тривалості. За майже 40 років він пішов з трав'яної дієти, їсти тільки трави, такі як lingzhi, ягоди goji, дикий женьшень. У 1749 р. у віці 71 р. він приєднався до китайської армії як вчитель бойових мистецтв. Лі був популярним улюбленим, одруженим 23 раз і став батько більш ніж 200 разів.

Згідно з загальноприйнятими історіями в своїй провінції Лі вдалося читати і писати з дитинства, а до 10 років вже побував Гансу, Шаньсі, Тибет, Аннам, Сіам і Манчурія.

Для перших сотень років продовжує збирати і продавати лікарські трави. Продам трави, зібрані іншими. Разом з іншими китайськими травами він проданий lingzhi, goji ягодами, дикими женьшеньками, хай шу ну і gotu kola, і жив на дієті цих трав і рисового вина.





Він не був самостійним. За словами одного з учнів Лі, він один раз відзначає чоловіка, який понад 500 років. Він навчив його цигун дихальних вправ і дав деякі дієтичні поради, які можуть допомогти йому продовжити життя в надлюдських умовах.

На загибель, Lee Вона сказала:

«Я зробив все, що я повинен зробити в світі. Я збираюся додому. й

Чи можуть ці слова бути однією з найбільших секретів до довгого та щасливого життя? Цікаво, в сучасному цивілізованому світі ми намагаємося боротися з віком за допомогою високотехнологічних інфрачервоних пристроїв та найсучасніших препаратів.

Після того, як Лі запитав, що його секрет до довголіття, і це те, що він відповів:

«Зробіть серце тихим, сидайте як черепаху, прогуляйтеся весело, як голубець, так і сон, як годинник. й

Пиріг сказав, що внутрішній спокій і спокій, поєднаний з дихальними вправами, є його секрет. довголіття. Очевидно, що його раціон також відіграли важливу роль. Але дивно, що найстаріша людина на Землі приписала його довголіття до стану його розуму.

Чому так важко вірити? Люди з середньою тривалістю життя 65 важко вірити в життя за 100 років. І уявіть, що хтось живе більше 200 років.

Потрібно враховувати, що є люди, які не живуть на графіках роботи, не мають справу з кредитами, не дихають забрудненим міським повітрям і регулярним фізичним навантаженням. Не їсти цукор, борошно або будь-який інший продукт, оброблений пестицидами. Вони не їсти, як ми звикли.

Не їсти жирні м'ясні інгредієнти, солодкі десерти та продукти GMO. Не курити або пити алкоголь. Їх раціон не просто звільняє від шкідливих продуктів, які ми так часто індуже. Він включає в себе над здорові продукти і лікарські рослини, які, як стероїди, впливають на наші органи і імунітет.

Вони також проводять вільний час в природі, медитація і практика дихальних методів, які покращують психічне, фізичне і емоційне здоров'я.

Вони мають здоровий сон. Ми проводимо багато часу на сонці, і ми знаємо, що коли ми будемо відпочивати на сонці, ми відчуваємо, як ми отримуємо молодше прямо, і ми називаємо його відпочинком. Уявіть, що це буде як засмагати в горах все своє життя, на тлі абсолютної психічної, духовної та фізичного благополуччя.

Я не сумніваюсь на другий, що якщо ми дотрималися цими здоровими візерунками поведінки, що живуть до 100 років не здавалося б, міфічна.

Якщо ви лікуєте своє тіло прямо, що знає, як може бути старий ваше життя.

Що ви думаєте? Поділіться враженнями цього з нами в коментарях.



Завантаження Завантаження
Як це? Поділитися з друзями
Завантаження Завантаження

Категории

Смотрите также

Новое и интересное