20 ярких цитат мудрого Джона Фаулза





Джон Февлес – англійський письменник, письменник, письменник, есеїст, один з видатних представників постмодернізму в літературі XX століття. Ведуться реклюзив: письменник провів більшу частину свого життя в його будинку морем, займаючись літературною роботою. Інтелектуальний письменник, поціновувач людської душі, щедрий обмін знаннями з читачами.

Веб-сайт Я завжди збирав відповідні котирування з творів письменника.



  • Наші проблеми, перш за все, що ми думаємо про них.й (Магія)
  • Ви не можете послухати когось, хто на колінах. Хто не людина без тебе. (Магія)
  • Кожен з нас - острів. В іншому випадку, ми пішли божевільний довго. Між островами є кораблі, літаки, літаючі, телефонні дроти простягаються, ми говоримо на радіо - що завгодно. Але ми залишимося островами. Що може мити або обсипати в пил. (Магія)
  • Дівчина, яка відчуває, що вона потребує вже чверть любові. «Француженський лейтенант»
  • Якщо ви не можете висловити свої почуття, то вони не глибше. . й (Кольлектор)
  • Людина не може будувати краще само, крім руїн колишнього. «Француженський лейтенант»
  • Легка не заплутана в клину на одну людину і не може відмовитися після того, як один невдалий вал кріпиться, незалежно від того, як патологічний і порожній життя може здаватися в залізних клаточках міста, необхідно триматися швидко. І знову вирушати в недбалий, солоний, небайдужий океан. «Француженський лейтенант»
  • - Ви думаєте, що я чекаю всіх ніч для когось, але ви? Ви думаєте, що я хочу повернутися до будь-якого іншого сьогодні? (Магія)
  • Основним законом цивілізації є те, що людське слово не можна приймати буквально. (Магія)
  • Що не існує. «Француженський лейтенант»
  • Кожна саморевізійна наука – мистецтво. І кожен самореспективний арт – наука. (Магія)
  • Ви не доведете щастя більшості людей, роблячи їх бігом до них. «Француженський лейтенант»
  • А повністю позашляховик ... і іншого сексу ... часто є найбільш відкритим суддею. «Француженський лейтенант»
  • На мій погляд, двадцять п'ять - найскладніший і хворий вік. Для вас і для людей навколо вас. Ви здатні мислення, лікуються як дорослий. Але є зустрічі, які відштовхують вас в підлітковому віці, бо ви не маєте досвіду, щоб зрозуміти і засвоювати їх значення. (Магія)
  • Незалежно від того, скільки ви читаєте, незалежно від того, які висновки ви будуєте, нічого не може замінити свій власний досвід. ("Чорна Вежа")
  • Людина має право називати Всесвіт, ніж сам Всесвіт. (Магія)
  • Він ніколи не усвідомив, що вміння робити помилки не робить людину недовгою. (Даніель Мартін)
  • Але незалежно від того, наскільки добре ви навчитеся висловити людину в рядку і кольором, нічого не буде працювати, якщо немає необхідності висловити цю людину. (Кольлектор)
  • Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Хто ми. «Чорна вежа»
  • Ви не отримаєте варення, смачні зміни, поки ви їсти хліб, застібки очікування. (Магія)


Фотозвіт: Марія Брунікіна



через vk.com/id24855645

Категории

Смотрите также

Новое и интересное