7 порад про те, як звикнути до тренажерного залу, від досвідчених

«Томоро, завтра я стартую» – Ви повторите себе як мантра, але не вистачає часу, а ноги не йдуть в тренажерний зал і це! Що це таке? Де ви отримуєте мотивацію? Як, нарешті, для того, щоб працювати в тренажерному залі і почати навчання? Веб-сайт Це корисний пост від блогу Фітнес Плюс.

3610Р. 4200Р.

Позначте дати ваших майбутніх тренувань у календарі. Поставте позначку, візуально простіше сприймати інформацію, завжди буде видно, що, наприклад, в понеділок вранці у вас є важлива подія, вона не повинна бути пропущена. Розгортайте робочі дні та інші дні на тиждень. Це дійсно працює, тому ви бачите велику картину, графік роботи, де є кімната для тренажерного залу!

Ви не можете пропустити навчання. Пам'ятайте, якщо ви кудись пізно і пізно до тренажерного залу, навіть за 20 хвилин, щоб запустити для тренувань не тільки добре, але ефективний. Після всього, існують різні методи навчання, можна проїхати в 15 хвилин, щоб ноги будуть бавовняні. Наприклад, є кругове навчання, цей метод використовується багатьма спортсменами на ділових поїздках. У 20 хвилинах їзди від готелю всього 40 хвилин. Згадуйте!

Отримайте форму навчання, готову зараз. Завжди одягнете форму з вами, навіть якщо ви приймаєте своїх дітей до школи вранці, ви пам'ятаєте, що ви маєте важливе завдання перед вами, для чого ви морально підготовлені. У цьому випадку ви серйозно і важко пропустити навчання.

Зробіть справу з вами, Якщо ви все ще протистояєте і лежите до поїзда. Скажіть собі, «Я приїду за 10 хвилин, закрутіть щось, подивіться на інші і зайдіть додому». Коли ви зайдете в робочу атмосферу, ваше тіло буде «необхідним». Перевірити, це працює. 10 хвилин і більше!

На наступний момент дуже важлива. Зробіть план дій, запишіть досягнення, «У понеділок я треную свої ноги, розмістивши масу 10 кг. 15 разів» або «Весь день другий тиждень і моя талія знизилася на 1 см». Енергетичні удари, коли ви побачите свої досягнення. Це мотивує більше, ніж все!

Нарешті, Бажаєте себе: Що ви навчитеся? Для того, щоб добре виглядати в нижню білизну, така мотивація буде швидко кінець. Може бути, ви не хочете, щоб діти бачити вас віком. Це краще, але все ще не достатньо.

Налаштуйте їх.

  • Чому їхати в тренажерний зал? Щоб ви виглядали добре.
  • Що я люблю? Щоб відчути себе впевненим.
  • Чому я впевнений? Я буде прикладом для дітей та інших.
  • Чому я повинен бути прикладом? Тільки на прикладі ви можете показати дітям, які результат досягається важкою роботою і нічого іншого.
  • Діти, в свою чергу, виростуть міцні і цілеспрямовані.
Почуття. Сортування в цих відповідей? Я хочу, щоб почати працювати зараз!

Завжди бути у формі. Багато хто не в змозі рухатися повністю, стикаються з величезною проблемою руху для них кожен день, зробити татанічні зусилля для виконання простих щоденних функцій, які середня людина навіть не приділить увагу. Уміння вільно пересуватися - це наш подарунок, не витрачаючи свій подарунок у відрядження. Ви повинні розвивати свої фізичні здібності і піклуватися про ваше тіло.

Час прийде і ви знайдете себе в ситуації, де вам буде потрібно витривалість і фізична сила. Ви вдячні за ваш час в тренажерному залі. Для повсякденних викликів, які ви готуєте. Як кажуть японські, «Вечіть, якщо вам потрібен меч один раз в житті, ви завжди повинні носити його. й



тел./факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс/факс

Категории

Смотрите также

Новое и интересное