Це дивовижна еко-пам'ятка починається, як тільки вони порожні!

Якщо ці пляшки були введені в масове виробництво. Скільки ми можемо зробити життя простіше для нашої домашньої планети, припинивши закупорку його поверхні пластиковими контейнерами! Редакція Про нас Я збуджусь про еко-пам'яті, які ми говоримо про нижче. Пляшки поліетиленові (PET) чудово і зручно, але після використання вони розкладаються. доаботисячі років. У Сполучених Штатах, це перекладається на близько 2 млн тонн відходів, накопичених в середовищі щороку. Учні Ісландської академії мистецтв Арі Йонссон та вже презентували готовий прототип контейнера з переробленого водозбору.



Як тільки рідина в такій пляшці, вона починає швидко розшифровуватися. без пошкодження навколишнього середовища. В основному ви можете просто поїсти його, якщо вам подобається грубий смак морського желе. «Це дуже важко описати», – каже Арі Джонсон. Я скажу, що це, як алгайний желе, я не думаю, що хтось коли-небудь смакував, що багато в житті.

В цілому агар-агар - суміш комплексних полісахаридів - виходить з червоно-коричневого водоростей, які багаті океанами світу. Цей щільний желе широко використовується в якості твердого поживного середовища для вирощування мікроорганізмів, але він набагато більш широко використовується в харчовій промисловості. Безшовні харчові добавки E406 є частиною багатьох сортів мармеладу і зефіру, пастилу і суфле, варення і морозива.



Однак варто відзначити, що основа для пляшок агар-агару - так. За планом Арі Йонссон, змішування порошку сухого приготування з водою, можна отримати товсту, желеподібну речовину необхідної форми. Тим не менш, він не стійкий, і зберігає свою форму тільки до тих пір, поки він підтримується рідиною начинки. Після того, як пляшка обрізається, вона швидко деформує, усаджує за розмірами, і швидко – протягом тижнів і місяців – розкладається при природних умовах.

Вода в такій пляшці повністю безпечна і, відповідно до автора, тільки злегка віддає алгічну бракість. Агар-агар не може бути ідеальним матеріалом для майбутніх пляшок. Тим не менш, він вважає, що головне - почати. «Переповіді, що ми підштовхуємо нас, щоб взяти свіжий погляд на вирішення наших проблем», – розповідає Арі Йонссон.



по голий-science.ru/article/concept/butylki-iz-vodoroslei-nachinay

Категории

Смотрите также

Новое и интересное