Реальний і єдиний зловживання дивинцем



На сьогоднішній день існує одна з найважливіших причин, чому сім'ї і відносини, які існували протягом багатьох років. Що викликає згортання більшості романтичних відносин, стверджує експерт з питань сімейних відносин Кевін Тхомпсон.


Я переконаний, що число одна причина всіх розлучення не є невідповідністю, фінансові проблеми або нездатні відмінності в характері. Це симптоми набагато більш глибокої проблеми.

Мені здається, що основна труднощі для закоханих – їх небажання інвестувати в шлюб. Ви можете бути безкінечні дебати про цей предмет. Чи є люди, які хочуть інвестувати в шлюб, оскільки вони не люблять один одного? Або ж, можливо, вони припинили люблячі один одному через їх зв'язок?

У будь-якому випадку, численні дослідження, що проводяться на цій темі, доводять, що ми можемо впливати на наші почуття, свідомо інвестуючи більше зусиль, ніж звичайні.

Як ви знаєте, ми починаємо любити те, що ми дорого. Якщо ви заощаджуєте на новий автомобіль протягом двох років, ви, ймовірно, будете любити його занадто багато. Це те ж саме з відносинами: полум'я любові повинна бути постійно підтриманою «деревою» турботою і судом. Ми любимо все, що ми витрачаємо час, енергія та гроші. Пристрасть, інтерес і прихильність ніколи не виникнуть для того, що ви отримали нічого і без зусиль.

Подумайте про те, що означає шлюб. Ви будете любити чоловіка більше, якщо ви зробите зусиль, щоб жити в гармонії з ними. Якість вашого шлюбу є результатом ваших зусиль. Якщо ви постійно боретеся і не можете стояти один одному, то, швидше за все, це не те, що ви припинили ловінг. Ви не хочете тримати полум’я любові.

З іншого боку, це також означає, що якщо ваші почуття для вашого партнера ослаблені, вони все ще можуть бути збережені.

Щодня я розмовляю з дружинами, які пішли неправильно. Як правило, після першого сеансу я даю всім тим же порадам: на шляху додому, розповісти один одному оповідання про вашу першу дату. А що приваблює вас один одному. Це також корисно пам'ятати, що загальні мрії ви мали кілька років тому.

Це як археологія. Іноді потрібно добре перекопати в глибини душі, щоб знайти під викопами довгі поховані почуття і спогади. Прості спогади про те, як добре ви колись були, щоб ви відчували себе любов і привабливість для кожного іншого.

Але що якщо ускладнені речі?

Я рекомендую вам повторити п'ять простих рутин, які можуть відновити любов між вами і дружиною.

1,1 км Задайте чоловіка, який його день був.

Не потрібно. Вам потрібно. Вам необхідно нагадувати собі кожен день, який не тільки ви, хто бореться. Зацікавити своє життя. Подумайте про те, що відбувається йому, коли він проходить над дверима.

2,2 км Завжди поцікавити його під час зустрічі і говорячи баби.

Поцілунок є потужним стимулом для фізичного та емоційного зв'язку між людьми. Нагадуємо, що ти ще чоловік і дружина. Поцініть чоловіка, коли він залишає за роботу і коли він повернеться з роботи. Зробіть його звичкою. Вечірній.

3. У Написати його.

Задайте чоловіка про свій день. Можливо, тепер він відчуває себе особливо депресованим. Вони потребують емоційної спілки з тими, хто підтримує їх.

Звісно, виклик не завжди буде доречним. Так не соромтесь писати його декларацію про любов на e-mail. Або текст його на Skype.

4. У Поговоріть мені. До 5 хвилин на добу.

Будь-які відносини вимагають розмови. Час вдень? Поговоріть принаймні п'ять хвилин на добу перед сном. Або на сніданок: не мовчить. Вимкніть телевізор, вішайте. Не пропустіть своє щастя!

Це може бути важко, особливо коли діти вимагають вашої уваги. І все ж, ви повинні знайти час для вашого партнера, незалежно від вашого працевлаштування.

5. Умань Подаруйте мені hug.

До 30 секунд в день.

Перед тим як піти працювати, сидіти на столі або піти в ліжко, повісити чоловіка. Фізична гомілка змушує вашу душу і розум на встановлення глибокого з'єднання з іншою особою.

Дослідження показують, що ліктя знижує артеріальний тиск, а також підключає вас до людини, яку ви лікуєте. Ви ще краще пам'яті від них! Фізичний дотик не просто про ...

Ваше шлюб вимагає нічого, крім того, намір його виправити. Щаслива сім'я є одним, де обидва дружини розуміють, наскільки легко це втратити те, що вони мають. Любитель не знищує фортепіано, але апатія.

Автор: Костянтин Шиян

Категории

Смотрите также

Новое и интересное