45 цікавих фактів про життя і роботу Давида Лукі



Девід Лукі був настільною особистістю у світі музики, що не потребує впровадження. Його робота мала величезний вплив на смаки всього покоління, а зображення, які він створив, є справжніми роботами мистецтва. Лукі був відомий і любив у всьому світі. Для решти свого життя він володів музикою і записаними альбомами. Редакція Про нас З кожним днем мисливця. Ми запрошуємо читачів згадати цікаві факти з життя та роботи Давида Лукі.

1,1 км Він був Лукі, який написав 1970 пісню The Man Who Sold The World, найвідоміший акустичний чохол якого був виконаний Курт Кобайн (Nirvana) під час шоу MTV Unplugged в 1993 році. Після концерту, де він виконав свою пісню, «Це круто, що ви робите нірвану. й

2,2 км У Америці Девід Боуі був широко успішним Фам У 1975 році. Він був співписаним (і бек-вокалістом) Джоном Леноном.



3. У За 2000 р. Нова музика Визначено експрес-опитування музикантів різних жанрів, Девіда Лукі визнано найбільш впливовим музикантом. У 2002 році опитування BBC Bowie посіла 29 місце на списку 100 найвеличніших Britons. У ТОП-список найбільших рок-музикантів та вокалістів всього часу.

4. У У 2000 році Давид Лукі відмовився від титулу лицаря ордену Британської імперії, а через три роки - відхилявся від пропозиції, щоб піднести його до лицарства. Він пояснив свою позицію: Я ніколи не очікував, щоб отримати щось, як це. Я серйозно не знаю, що це для. Це не те, що я працюю в житті. й

5. Умань Перша дружина Девіда Лукі була модель Angela Barnett, яку він зустрів у 1969 році. У 1971 році вони мали сина ім. Зоя. У 1980 році Давид і Ангела розлучилися. Лука Бресель - Iman Abdulmajid У 2000 році народилася дочка Олександра Захара.

р.

6. Жнівень На початку сьомги Лукі стали наркоманами. Під їх впливом він іноді шокує заяви - наприклад, що Гітлер був першим рок-зіркою. Англія може скористатися лідером фашизму. По дорозі радянські митники захопили з Луки під час його прибуття в СРСР «Назі параферналія». Пізніше музикант повинен вимовити його слова і визнати, що він не був фашистом.

7. Про нас Девід Лукі був відомий не тільки в музичній сцені, але і в кіно. Найвідомішими ролями фільму є відчуження Томаса Джероме Ньютона у художній кінофільмі Людина Хто Фелл до Землі, вампір Джон у фільмі жахів, режисер Тоні Скотт, гоблільський король Jaret у Лабіринті. Він з'являється як FBI агента Phillipries Джеффрі в David Lynch's Twin Peaks: вогонь, приїхати з мене.

8. У Боуей був до Москви три рази. Перший раз - навесні 1973 р., проходячи з Японії в Європу, коли він проходив через Радянський Союз поїздом на Транс-Сибірську залізницю. У 1976 році з Іггою Попою прийшов Лукі. А третій раз - влітку 1996 року з концертом у Державному Кремлянському палаці.

9. Навігація Hansa, невелика студія запису, де Bowie записала Берлін Трилогія – студійні вікна з видом на Берлінську стіну – стала туристичною привабливістю, хоча вона продовжує працювати як студію: гурти, такі як Supergrasss і Snow Patrol нещодавно записали свої альбоми тут.



10. Ідея для Ziggy Stardust прийшла до Луки після того, як він випадково зустрівся з зіркою і кислим Вінце Тейлор на вулиці Карнабі в Лондоні. Цікаво, що альбомний чохол був виконаний одночасно, на куті вулиці Хаддона.

доб.

11. Написати пісню "ТВЦ15."з альбому "Станція до станції"Bowie натхненний Iggy Pop's dream з його подруга їсти телевізор.

12. Як сказав він Лукі, "Я страшний випадок за участю чаю", Коли він був 5 років. Він відхилив напою.

13.00 р. Девід Боуей вплине на багатьох музикантів. Наприклад, The Killers Frontman Brendon Квіти сказали:

Я не розумію, доки я був 19 або 20, але "Гунний шлях" змінив життя. Вона розширила межі, що залишилися доступними. й

14. Леді Gaga на David Bowie:

«Я бачу Лукі як іконопис для мистецтва. Не просто музика. Це його виступи, його ставлення, його погляди. І саме те, що я бачу як художника. й

15.00 р. Bowie's '75 альбом. "Станція до станції" Він був «флаворед» з однозначною кількістю кокаїну. Як Warren Pies, задня вокалістка на альбомі, прийнята, «Все було високо ланцюжками навколо шиї, що містять невеликі дози. й



16.00 р. Навколо той же час, Bowie був запрошений до зірки в Blue Bird з Elizabeth Taylor. Але це не сталося. «Публічний фільм відверто d***-mo, тому я перевернув його вниз», - сказав Лук'ю в 1975 році.

17.00 р. Bowie грає практично кожен інструмент на Diamond Dogs, включаючи відомий Rebel Rebel гітара riff.

18 років Бозі не з'явіўся в публічному кінці, але він з'явився влітку 2009 року на прем'єрі дебютного фільму сина Місяця, представленого на кінофестивалі Tribeca в Нью-Йорку.

19.00 р. Пісня "Під тиском", співпраця між Bowie і Королевою, народилася в спільній джем-сесії на студії Bowie в Монреукс, Швейцарія. Він спочатку збирався бути задньою вокалісткою на іншій королевій пісні, "Коло Кіт".

20. У верхній частині кокаїнового психозу препарат видикнув Bowie - сказав він, щоб мати приховану свою сечу в холодильнику, щоб він не був вкрадений за допомогою сарцера.



21. П'ятий правий учня завжди був дилатований, результат боротьби з Лук'ям мав з другом Джорджом Underwood над дівчиною в школі.

22. Реальне ім'я Девіда Лукі - Девід Роберт Джонса. Він змінив своє ім'я в Лукі, щоб уникнути злиття з Давидом Джонсом, відомого музиканта Монкеса.

23. Він отримав свою творчу псевдонімів на честь лезованої зброї - бойового ножа Лукі, який в свою чергу був названий одним з лідерів «Троя Революції», учасником оборони Форт-Аламо з Мексиканських Джима Лукі (1796-1836). Девід Лукі вперше з'явився на кришці не допомогло думати про мене 14 січня 1966 р.

24. У 1975 році був молодий Лутер Вандрос, який згодом став одним з найвідоміших виконавців 80-х років.

25. На виступі в Осло в 2004 році Лук'я був спійманий в оці Льодяник кинув з натовпу. Він залишився там, поки один з членів команди витягував його. Лука не переривала.

26. Всупереч поширеній вірі, очі Лукі не відрізняються кольором. Вони створюють це враження через дилатований учень - результат боротьби.

27. У 2004 році Девід Лукі зазнав нападу серця, що вимагає операції. Він мав скасувати 15 шоу найбільш успішного туру за роки.

28. Коли Лукі зірвали в престижі, виробники переконалися, що він подорожував в блакитному вертольоті. Почула, що він відмовляється від поїздки, якщо він був в будь-який інший. Тим не менш, коли Лукі побачила вдосконалений дизайн вертольота, він сказав, що він насправді не доглядав.



29. Коли Лука ще був підліток, він був інтерв'ю Бі-Бі-Бі-Бі-Безера. Давид скаржав: "Це не дуже приємно, коли люди закликають вас "попередня" і все це."

30. Bowie грала Glastonbury двічі. Перший раз в 1971 році, другий раз в 2000 році, а його вистава з тих пір вважається одним з найуспішніших, що фестиваль коли-небудь відбувся. У 2010 році доведено незрівнянну.

31. У цьому 1973 році на території Лондонського ресторану Bowie отримала шість CD з RCA Records. Зрозуміло, всі шість його альбоми потрапили на графіки цього року.

6153062, Україна

32. Лукі був великим вентилятором Плащо, зателефонувавши їм одну з улюблених гуртів. Він також любив Оазису перед тим, як вони зламали.

33. Користування препаратом в середині-1970-х років, він сказав, що не мотивував задоволення. «Я не користуюсь лікарськими засобами для гедоністичних цілей», – пояснив у 2000 році. Я просто працюю. Робота на дні без сну. й

34. Paul Weller на Bowie:

«Я думаю, що він мав вплив на всіх. Низький завжди був мій улюблений запис.

35. Кевін Барнер, провідний співак і лідер Монреаль

«Це унікальний геній. Повністю своїх робіт є неординарний подарунок людському забігу. Мухаммад Алі – це фантастичне мистецтво. й

36.00 Р Андрій ВанВінгарден МГМТ:

Ви можете взяти будь-яку пісню з будь-якої епоху та втілення Давида Боуя та не озвучить. Я думаю, що це дуже добре. й

37. Лукі записали свою кращу роботу з Tony Visconti. Понад 20 років, Лукі переповнені людиною, яка виготовила свої класичні сімдесяти записів для запису альбомів. "Хатафен." і"Реалії".й

38. У січні 2009 року був створений обліковий запис Девіда Лукі. Незважаючи на те, що це тільки містить один твіт ("Привіт всім від снігу Берліна!") Я працюю над новим матеріалом!

39. "Космічна одежа". Це була велика перерва для Bowie. Ця легендарна пісня була використана Бі-Бі-Бі-Бі-Бі-Бі-Бі-Бі-Бі-Береги. Боуей був практично невідомим у часі - пісня стала хітом No1 у Великобританії.

40. У 2006 році компанія Bowie оголосила про те, що він був «підготовлений з галуззю і виріс досить довго». Що не зупинялося вболівальників від спекуляції на фактах - незважаючи на відсутність прямих доказів, багато хто вірив, що Bowie приготував тріумфантний недолік.

41. Франз Фердинанд фронтмен Alex Capranos був вражений, щоб зустріти його ідол в 2004 році. «Чи не людина, яка може вразити мене стільки, скільки Bowie», - сказав він.

42. Остання роль Лукі була в 2006 році. Взявши на страшний європейський акцент, він грав австрійський винахідник Nikola Tesla.

43. Bowie був заарештований разом з Iggy Pop для використання марихуани. Але вони не пішли на в'язниці.



44. Компанія Bowie організувала групу. Хайп У 1960-х роках всі пішли на сцені, одягнуті як супергеро. У натовпі занурили свою кожну виставу, щоб вони залишалися без обробки кожного разу.



45. Боуні утворили власне тіло мімів, «Моди» (птихи) у 1969 році.

46. Bowie озвучив King Atlantis в анімаційному серіалі SpongeBob.

Останній кліп легендарного Девіда Лукі, представлений напередодні смерті музиканта:



Джерела: Mk.ru, Студійні61.ru

Веб-камера

Категории

Смотрите также

Новое и интересное