Я ваш тіло і я говорю вам.




На сьогоднішній день мільярди кочів об’єднуються в одному прагненні донести важливу інформацію людям.

«Дарні майстри! Ми йдемо в життя від народження до кінця нашого перебування на планеті Землі.

Ми хочемо, щоб ви послухали, що ми хочемо розповісти вам сьогодні!

Кожне тіло є планетою, яку ви володієте.

Ця планета блискучо розроблена. Має величезні внутрішні ресурси і можливості.

На жаль, для більшості випадків ви забули, що здоров'я, краса і ефективність організму залежать від вас. Або ж Ваші думки. Якщо ви направите нас своїми думками. А тепер ви швидше за все, можете керувати тілом на автопіло.

Ми продовжуємо працювати щодня. Навіть якщо ви спати, ми продовжуємо робити велику і важливу роботу вашого тіла. Мільйони клітин у вашому тілі вірно подають, кожен хвилинний день, кожен рік.

Ми підготували список запитів для вас. Ми будемо раді, якщо Ви враховуєте наші побажання.

Я ваш тіло і я говорю вам.

1) Я шукаю спосіб, який я думаю. Будь ласка, подумайте про мене, як красиво і я буду.

2) Коли ви думаєте про хвороби і намагаєтеся шукати їх у мене, я повинен налаштувати свої думки, і я хворий.

(3) Коли ви витрачаєте багато часу мислення про негативні емоції, я теж хворий. Оскільки коштовна сила життя надходить до цих думок.

(4) Коли ви думаєте про думки, які роблять вас щасливими, я буквально цвітаю і рости молодше.

(5) Моє резерви та можливості дуже високі. Я можу відновити втрачені органи. Я можу відновити навіть, коли лікарі дають мені невиліковну діагноз. Я хочу, щоб допомогти мені з вашим бажанням і вірою в мої можливості.

(6) Я так проводила, що я можу легко функціонувати протягом тисяч років або більше. Чому ви починаєте мислення про вікінг в 35 або 40? У вас є ваші думки. У зв’язку з тим, що у Вашому суспільстві є майже 100 років.

7) Коли ви будете їсти щось, хоча б іноді запитати мене, що мені потрібно? Якщо ви навчитеся чути мене, я завжди відповідав вам. І це буде добре для вас і мене. Ви їсти на автопіло або після читання іншої смарт-книжки.

(8) Я хочу доторкнутися до краси знову. Будь ласка, не годуйте мене з усіма сортами таблеток, силіконів, ботокса, акрилу, гелі та ін. Я можу бути красивим без того, що. Я хочу, щоб допомогти мені. І я буду щасливий прийняти правильні форми для вас.

(9) Я дуже люблю подорожувати свіжим повітрям. Свічка. Я люблю біг. Танець. Я люблю масаж. Любов. Заходи, які приносять Вам радість.

Сісти на комп'ютер і телевізор в будь-який день... не так добре.

10) Я вірю, що ви дуже багато, і якщо ви їсти шматок торта, ви думаєте, що ви отримаєте жир, я буду розуміти вашу ідею ... і отримати жир.

11) Я люблю тебе дуже багато. Я хочу почути слова вдячності та любові від тебе. Не менше іноді.

Але якщо ви не любите, я все одно люблю тебе.

Я, ваше тіло, ваш Всесвіт. І ви є частиною Великого Всесвіту.

Спасибі за це.

Дякуємо за прослуховування.

Дякую, Я є тому, що ви хотіли мені. І я хочу, щоб я був. Давайте допоможемо один одному.

Ваше тіло.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное