2 роки Трансформація кальцію ( Вулиця тренування ) Мотивація









Помилки на старті, не було 68кг, це був 71 кг, пов'язаний і старий малюнок з цього року, і я був 71кг,соррі знову :D

І wtf люди я не на стероїди lol damn.

Веб-сайт: www.facebook.com/enes.selimovic
Я хочу подякувати всім вам за позитивні коментарі!
Я так радий, що мій відео мотивував когось, щоб почати працювати і інші люди, які тренування йти важче, я просто здивував, що так багато людей просять мене за порадами, я намагаюся краще відповісти вам все, тому будь ласка, якщо я забуваю відповіді на вас, направляю мене знову і я відповість, сьогодні я буду відповісти на топ 3 питання, які люди просять мене.
1,1 км Що ви їсти або що таке харчування?

( Перш за все, я ніколи не відрахував мої макроси або калорій або інші речі,звідси я був худий, я був їсти все і багато, але коли я отримав деяку вагу на мене, я почав їсти здоров'я, що означає, що я не їсти цукерки,junk їжі,i не навіть їсти хліб зараз,maybe іноді я захопити скибочку або два, більшість продуктів, які я їсть є вівся, наприклад, їжі, вегетаріанці, фруктовий, рибний, і т.д., потім милий, менший сік, але продукти харчування 2
2,2 км Як розпочати роботу?

Я почався з повними вправами тіла протягом 2-3 місяців і навчався майже щодня до тих пір, поки я отримав сили, щоб зробити мій само деякі сильні рутини, і я рекомендую begginners для того, щоб зробити повний корпус, він допоміг мені багато з моєї міцності і набрати м'язи, Тепер я маю свої особисті рутини, які я використовувати, ви побачите всі мої рутини в відео, які я буду зробити незабаром, тому залишитися настроченим.

3. У Ви використовуєте суплементи?

Не використовуйте суплементи, але я буду купувати найближчим часом (м'який білок) викликати його важче для підтримки м'язів тепер без належного надходження білка. Я був тільки здоровий і хороший,прості речі,але люди все ще не вірю, але я не подбаю про це, я купив креатину, можливо, 2 тижні тому і вперше я хотів би сказати, що це досить гарне Suplement,і рекомендую його всім, але я не збираюся взяти, що більше,тільки сирий протеїн, коли я купую його, я просто купив креатину, щоб побачити, що він падає, так що це в основному це.

Спасибі всім за перегляд цього відео, простий тюнінг.

Про нас

Це моє офіційне 2 роки перетворення з калішенею.
Важко працювати, нарешті, виплачений,
Я хочу показати, що ви можете зробити що-небудь, якщо ви вставите свій розум,
ВАЖКО СКАЗАТИ:
www.facebook.com/enescalisthenics

FOLLOW ME ON INSTAGRAM:
www.instagram.com/enkosw

Спеціальна подяка Адріану фону Зіглеру та його пісні: електронна музика — Імпульс
Перевірити свій канал з дивовижною та епічною музикою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное