Профілактика раку більш індійці

Неймовірні віруючі в Індії вважають, що пити свіжу корову сечу може запобігти раку. Індуси вважають, що корова є сакрою твариною і стверджують, що її сеча має божественні цілющі властивості. Jairam Singal вже десять років п'є сеча корова. «Я постраждав від діабету, але коли я почав пити сечі, рівень цукру в крові повернувся до нормальної. Я почав пити сечу корова вранці, говорить 42-річний.





Велика кількість людей приходять в індіанське місто Агра і збираються в притулку. У цих людей є онкологічні хворі, і вони хочуть бачити переваги сечі корова. Сова сеча може бути споживана для запобігання раку, пухлин, діабету, туберкульозу та тих, хто має проблеми зі шлунками. Багато людей говорять, що сеча корова допомагає при зварюванні.



Сова сеча була згадована в старовинних індусисних сценаріях. Тому, ніхто не сумнівається в його корисні властивості. Але сеча повинна бути з незаймана корова і її слід п'яти відразу перед сходу. Це сеча, яка має кращий ефект, говорить священик Рамеш Гупта.



Не дивлячись на це, є люди, які його позбавляють. Але Сінгаль каже, що це тільки справа до тих пір, поки люди розуміють переваги сечі корова. Урина може бути використана для виготовлення різних лікарських засобів, зубної пасти, очних крапель і все інше. Але це станеться тільки тоді, коли люди розуміють істинні властивості сечі.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное