Сучасне мистецтво для князів

Сучасне мистецтво - це інтригування, адже це непросто зрозуміти. Ми не говоримо про те, як важко користуватися, особливо для непідготовленого глядача. Але я все ще хочу знати, не я?

Веб-сайт скомпільовано невеликий читовий аркуш на сучасному мистецтві, де як ілюстрації - твори відомих митців і скульпторів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

1,1 км Якщо ви бачите кольорові загогиліни і плями, як ніби митець з пробігом і душею змащена фарба, то це абстрактний виразизм.



Ясон Поллок, "No 5." Це найдорожчий живопис у світі, проданий за $ 140 млн. Як правило, замість назви абстрактних картин, кількості або перших слів, які прийшли до розуму, наприклад, «Сік автомобіля No 689».



Накладні ящики. Це де можна відчути себе.

2,2 км Якщо це унітаз, цегла, екскаватор, сміття та інші нудні речі, але вони кладуть їх під склом і давали чітке пояснення, то це гарна ідея. концептуальний.

Дамєн Хірст, "Для любові Бога" (плотинний череп з діамантами, показує тріумф релігії золотих телят). Йосип Бейс, Товстий стілець (намагатися “захопити з природою на міфічному рівні”)

3. У Туалетний туалет, але без пояснення. червонийй Митець просто приймав унітаз і кладе його на тумбу, і всі смарт-ноти голову: Я, ї, ми знаємо. І ми розуміємо, що не розуміти.

Marcel Duchamp придбала крою в магазині (за іншим варіантом, знайшовши її в сміття) і помістила його під назвою «Фоунтан» і під псевдонімом «Р. Мутт» (фоол). До речі, було продано за $1 млн з хвоста.

4. У Якщо ви бачите на малюнку виглядає як поганий сон, то швидше за все сюрреалізмй Коли ми говоримо про сюрреалізм, ми бачимо Дали. Ми говоримо "Далі" і ми бачимо

Сальвадор Далі, Профілактика пам'яті



Яцек Єрка, "Міські землі"

5. Умань Коли здається, що митець сміливо обдурив, проходячи фото на картинку, це гіперреальністьй І якщо всі вологі або голі, не соромтесь.

6. Жнівень Хтось взяв картину з глянцевого журналу і неперевершено розфарбував в фарбу, а коли маленька сережка, почервоний комічний? Всі отруйні квіти? Добре, це обов'язково. з.

Твори Андрія Warhol



Roy Lichnenstein, В автомобілі, Джефф Коони, Собака

7. Про нас Якщо ви попросите себе, то це якийсь момент відьми або я просто п'яний, поп мій погляд? Будьте впевнені, що це п (Докладно, ви можете написати на арт-роботи.)

8. У Якщо щось говорить вам, що митець п'ятий протягував як дитину, впевнений – перед вами живопис в стилі. Конструктивізм.

Джойс Альберс, «Адорація площі», Ель Ліссікі, «Нова людина»



Постер Олександра Родченко

9. Навігація Якщо митець грає фортепіано вниз, танцює в костюмі торта, загортає себе в пітоні і знаходиться в центрі паління зірки - в цілому він займається звичними справами, але перед кожним цим називається продуктивність. 473176

Тільда Сюньтон в виконанні «Garderobe» хуліга з одягом, Джозефом Бойце в виконанні «Койот: Я люблю Америку, а Америка любить мене» заблокувала себе протягом трьох днів в кімнаті з койотом.

10. колиПрактично так само, як і вистава, тільки за участю аудиторії. І він не має сценарію і ніхто не знає, де буде вести задоволення.

Яв Клен прокочував аудиторію в фарбі і намальовує музику оркестру.

11. Ви вводите кімнату, де є стільці з цвяхами, а манекени з стражданням на обличчі сидять на них - не боятися, це справа. монтажй Коротко, це фрагмент мистецтва, який ви можете пройти і доторкнутися.

Монтаж "На орбіті" в Музеї Дюссельдорф



Ілля Кабаков, «Людина, яка роса в космос», «Мірор Мазе» в парку Hyde (Лондон).

Дивитися також.:

Фарбування для думі

Архітектура для товарів

www.adme.ru/tvorchestvo-hudozhniki/arhitektura-dlya-chajnikov-557955/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное