Особистий щоденник Роберта Shields - найширший і детальний щоденник у світі.



Рєвенд Роберт Shields (травень 17, 1918 – 15 жовтня 2007 р.) був екс-прем’єром та викладачем англійської мови в Дентонській Вищій школі, Вашингтон, США. Роберт Shields відомий своїм 3-7,5 мільйон-словом щоденника, літописуючи кожні п'ять хвилин свого життя з 1972 року, поки його хід залишив його вимкненим у 1997 році.

Він провів чотири години на добу на задньому березі, в його нижню білизну, документуючи його температуру тіла, артеріальний тиск, лікарські препарати, що описують свою сечовипускання, і сплять всього за два години, щоб описати свої мрії максимально барвисто. Припустимо, що щити, які постраждали від синдрому гіперграфії, стиль написання, що характеризується надмірним дієсловосом, педантичним наполяганням на згадуванні багатьох незначних деталей і схильністю до інтриктивних вставок; все це вказує на психічний розлад людини, який часто зустрічається у пацієнтів з епілепсією. Він колись зауважив, «Чи не зачепить кожну хвилину, кожен день життя, наші нащадки дізнаються щось нове про людей». На додаток до свого щоденника, Роберт залишив зразки волосся носа.

"спонтанний" і "спонтанний" рукописи, як він описав їх, тепер зберігаються в 94 ящиках в підвалі Вашингтонського державного університету, до якого він пожертвував роботу в 1999 році. У інтерв'ю в травні 2000 року він сказав, що я написав 1,200 віршів і принаймні п'ять з них хороші. ?

За умовами свого щоденного пожертвування у Вашингтонський державний університет, щоденник не може прочитати протягом 50 років після смерті. Тим не менш, багато переходів були зроблені громадськими, в тому числі:

25 липня 1993
7am: Я очищав раковину і забивають шари відмерлої шкіри ноги.
7:05 a.m.: Похід до туалету "великий" і залишаючи за великим, твердим кріслом і літром сечі. П'ять штук туалетного паперу.
18 квітня 1994 6:30-6:35: Я кладаю два пакети з макаронних виробів і сиру в духовці на 350°.
6:35-6:50: Я написав мій щоденник на машинці IBM Колесник.
6.50-7.30: Паста для вафельної пасти з сиром, Кукурудзя ate другий пакет. Грейс - сказав він не голодний.
7.30-7.35: Ми змінили лампу на ганку.

13 серпня 1995
8:45 а.м. Я поголені двічі з лезами Gillette: поголені шиї, за вухами і щоками.

Джерело: www.strannoe.info

Веб-камера

Категории

Смотрите также

Новое и интересное