За даними Pepsi Co., її напій може розчинити мишу до желеподібного стану.

1 999 р.



У 2009 році Рональд Бал Іллінойс, США, знайшов мертву мишу в травні лимонад, виготовлену Pepsi Co. Або я не знайшов її, я думав, що я знайшов її. Це незнімний, так як Ronald був наданий Pepsi коли-небудь, але вони не допускають їх провину.



І зараз найцікавіше: Пепсі не допускають провину, оскільки вони стверджують, що, враховуючи дату виробництва напою, яка купила Рональд, корпус мишки не може бути там, бо гора Дева протягом цього часу буде розчинятися корпси до желеподібного стану!

Знаходження мишки в банці лимонад неприємний в будь-якому стані: цільний або розчинений, але Пепсі не розмазується. Ось їх аргументи:

«Якщо ви кладемо мишу в лимонад з цією кислотністю, після тижня кальцій в її кісточках буде розчинятися, черевна порожнина буде лопатися, а через місяць миша розчиниться в желеподібну підстанцію. й

Звичайно, кислотність в нашому шлунку набагато сильніше, ніж все там гора Дева, і мишей в банах поставляються вкрай рідко, але все ж, любителі лимонад мають ще одну причину, щоб думати, чи пити напої з такою «навивчою силою».

Веб-камера

Категории

Смотрите также

Новое и интересное