Песимісти можуть жити довше, ніж оптимісти





Багато оптимістичний погляд на майбутнє часто пов'язаний з ризиком нездатності або смерті протягом найближчого десятиліття, згідно з дослідниками Університету Ерланген-Нюрмберг в Німеччині. Песимізм про майбутнє, навпаки, спонукає людей подбати про себе, приймати менше ризиків, і приділити більше уваги здоровому способу життя і безпеки.

Дослідження використовувало результати щорічних медичних обстежень між 1993 та 2003 роком десятків тисяч жителів Німеччини віком від 18 до 96 років. Всі ці результати включили інформацію про здоров’я учасників, а також їх оцінки, наскільки задоволені вони були з життям зараз і що вони думали, що будуть з них п’ять років. На балах від нуля до десяти.

Виявилося, що в більшості випадків добре здоров'я і доходи були частіше пов'язані з песимістичними прогнозами, в той час як оптимісти, навпаки, мали низькі доходи і слабке здоров'я.

Слід зазначити, що результати цього дослідження можуть застосовуватися тільки до німців. Минулого року, наприклад, дослідження 1,000 старших американців виявило, що життєрадісна майже завжди означалася гарною фізичною здоров'ям. І ще одне дослідження серед центаріїв по всьому світу показали, що особистісні риси, такі як оптимізм і спокій, а також звички насолоджуватися сміхом і роботою вашого життя, часто сприяють довговічності.

Веб-камера

Категории

Смотрите также

Новое и интересное