Ідеальна дієта, що зробить Боги

Не можна їсти м'ясо. Вводять з різними гормонами для збільшення ваги, але чому потрібна гормони для збільшення ваги?



Немає риби, або. Акумуляція. Я не знаю, що він накопичується. Це також ін'єкції гормонів для збільшення родючості. Я не маю ніде йти. Чому потрібна риба?



Помідори не допускаються - вони нічні Я не знаю, чому, але кожен каже, що це погано. Баклажани і перець теж. Плоди і ягоди не допускаються - містять цукор і діабет. Не вночі.



Картопля не допускається - є крохмаль. Рис. Ви не можете мати пасту або - є крохмаль і клейковина. А клейковина – майбутній цукор, який є майбутнім цукром. . .



Масло не допускається - ні оливковий, ні крем, ні соняшник. Це жир. А крем також холестерин. Ні хліб, це дріжджі. Пиво теж. Я не знаю, чому, але ви не можете дозволити дріжджові бродіння всередині вас. Яйця жирні і холестеринові. р.



Молоко жир і гормони для збільшення ваги, які вводять в корову. І в цілому, він призначений для того, щоб збільшити вагу калорій і стати коровою. Я не хочу коу.



Сік не може бути таким же, як фрукти і ягоди, але без корисних волокон.



У капусти - і звичайні, і кольорові, і брокколі - речовини, які перешкоджають засвоєнню йоду. А міські жінки вже мають щитовидні крани. Погана щитовидна залоза дає товсту... .



Не капуста. В хребта - оксалова кислота, яка завдає шкоди ниркам. Погані нирки - набряк - зайва вага. Ні, ні, ні, ні шпинату.



Огірки! Я їсть огірки. Не знаю нічого поганого про огірки.



Портрет щасливого зрілого працівника, що несе огірок на органічній фермі

Категории

Смотрите также

Новое и интересное