Яка людина Шизоїдна?

Ми називаємо їх інтровертами. Люди, які не люблять, коли це шумний, яскравий, гучний, багато. Тим не менш, в психоаналізі ще одне ім'я знайоме – тип шизої особистості.



Ми називаємо їх інтровертами. Люди, які не люблять, коли це шумний, яскравий, гучний, багато. Тим не менш, в психоаналізі ще одне ім’я знайоме – синоїдний тип особистості. «Мій улюблений», – розповідає Нінсі Маквілям, американський психоаналітик, у відкритих знаках.


Експерт.
Nancy McWilliams є психоаналістом. Автор книги «Псіхоаналітична діагностика» (Class, 2006), який описує різні типи особистості (нарцистичний, гістеричний, депресивний, хизоїдний та інші), показує свої риси, схожості та відмінності, переважаючи емоції та впливи, приводи та захисти; розповідає, як людина сприймає себе і як інші бачити його.

Є кілька таких людей, 1-2%. Вони не люблять бути занадто близькими і часто відлякують людей зі своєю особливою поведінкою. Багато хто вважає їх «не так». Але вони звикли до неї. Після того, як моя книга опублікована, читачі часто приходять до мене, щоб подякувати мені за інформацію, яка допомогла їм себе або в своїй роботі. Але люди хізоїдного типу надішліть мені листи, які скажуть «завдяки». Вони вдячні за те, що немає натяка на їх перебільшені шанси на мій опис.

Народи хізоїдного типу використовують знецінення як оборонний механізм. Вони відходять від людей, до самотності, у світ власних фантазій. Вони завжди обирають дистанцію, і вони не потребують інших спотворень захисту: заперечення, розсіювання (розділяючи себе від неприємного досвіду), репресії. Саме тому вони часто знають про процеси, які інші можуть бути несвідомо переживаючи. «Слон в кімнаті, але ніхто не помітив.» Люди Шизеоїдного типу завжди дивляться цей слон і дивуються, що інші не помітили його. Але коли вони намагаються говорити про цей слон, вони виглядають як божевільний. Щоб уникнути труднощів зв'язку, вони віддають перевагу діяльності, які можуть бути ізольовані окремо. Не бути в групі, команда. Багато хто з них займається творчістю, цікавиться філософією, духовними практиками, медитаціями.

Однак ми навряд чи познайомимося з людиною хізоїдного типу особистості, який не має хоча б деяких бажань для вкладення. Але є проблема: пошук інтимності, вони відчувають перевантаження від надмірної інтимності, вона пригнічує і пригнічує їх. Вони зазвичай відчувають себе краще в компанії дітей і тварин. Недавно запитав, що люди з синоїдним типом особистості схожі на аутистичну людину. Я думаю, що вони мають щось спільного. Наприклад, не схожа на зайву увагу. Але є одна велика різниця: Аутистики не розуміють чужих почуттів. Не знаю, що дитина повинна бути приглушена. Але їх можна навчити. Людина з хизоїдним типом особистості знає від початку, що дитина повинна проходити в руках. Але він не може зробити це, він уникає контакту, тому що це нестерпно для нього.

Дитинство.
Дитина росте надзвичайно чутливою. Він реагує на стимули, якби вони болять його. І на різних подразниках: звук, світло, будь-які зміни, тактильні відчуття (подібні етикетки подряпиняють шкіру). Коли ми беремо таку дитину в руках, він не завадить, але відкликає, його тіло стає міцним. Діти з хізоїдним типом особистості часто відмовляються від грудей. Вони відчувають себе повністю незахищеними, і будь-який контакт сприймається ними як вторгнення, порушення їх цілісності. Навіть якщо це навагітна в роті матері. Можна припустити, що вони занадто тонкі шкіри. (Я колись сказав пацієнта, що я сидю поруч з людиною з опіком.) Хто повинен бути доторкнений, але не може, тому що будь-який дотик ненадійний. Це метафор, здавалося їй правильно і доречно. І знову, як захист, людина з синоїдним типом особистості воліє догляд. Але поділ (частина) з ким він відчуває себе дуже гострим. Чому? Справа в тому, що він вже готовий дати кілька, і втрати одного з тих людей буде означати зникнення більшої важливої частини системи підтримки. Такі люди кріпляться до інших, але в своїй компанії складно не відчувати себе самотніми.

Він і інші.
Вони не переносять поверхневого зв'язку. Мій чоловік був людиною з сизеоїдним типом особистості. У рідкісних випадках, коли я замовив його, щоб приїхати з мене, він відразу знайшов дитину або собаку і провів весь вечір з ними. Говорячи про що-небудь загинув його. Він потребує щирості і чесності. Саме тому, з точки зору щитовидної людини, гістерична людина просто ... Справа в тому, що для гістеричної, головний захист перебільшення. A-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a Для неї цей спосіб спілкування є захистом, вона хоче бути серйозною, і вона відчуває, що якщо вона говорить про це спокійно, вона не буде вважатися. Поєднання людей з шизою та гістеричною особистістю Довга любовна історія між ними. Жіночі тангтруси знаходять хизоїдних чоловіків надзвичайно привабливими. Вони цінують в них чесність, принципованість, самодостатність. І шізоїдні чоловіки люблять жінки-гістерики для чутливості, теплоти, емоційності. Але разом вони можуть їздити один одному божевільним. Коли вона відчуває себе поганим, вона намагається наблизитися до нього, і він відходить. Коли він бачить, що вона підіймається, він вважає, що краще, що він може зробити для неї, щоб залишити її самостійно. І вона відчуває покинутий.

Особливості
Є багато суперечок у людей з хізоїдним типом особистості. Вони здаються детапланованими, і вони живуть з глибоким прагненням до інтимності. Вони самодостатні, але потребують іншої людини. Надзвичайно відволікається і вкрай уважна. (Я пам'ятаю образу непідконтрольного професора, який проходив дорогу, думаючи про щось ускладненене, обтяження і падіння часу.) Вони здаються неактивними і неемоційними, але всередині вони мають активну активність, збиваючи емоції.
Я один раз попросив психоаналітик з синоїдним типом особистості, чому психологія не фокусується так багато на динаміці хизоїдів. Він сказав: «Ви думаєте, що ми можемо запустити соціальний рух?» Я відчуваю себе, як я в сенсі посолу для безшумного співтовариства одного... Але я роблю це щиро. Внутрішнє життя людини з шизою особистістю є дуже привабливим. Якщо він впевнений, що ви не знайдете його божевільним, поступово, довіряючи вас більше і більше, він розповість про світ своїх фантазій. Моя хизоїдна друг один раз визнав, що вона не їсть родзинок. Я припускав, що не схожий на смак. "Ні," вона відповів, "Ви не розумієте, він може бути літати!" Я сказав ще один друг шахти, який має хізоїдний чоловік. Вона відразу ж сказала, що чоловік не їсть родзинок. Тим не менш, стверджує інакше: він не довіряє родзинок, які приховані в бункерах. Мапа Весь світ здається їх анімованими. У цьому сенсі вони люблять дітей.

Що про них?
Я можу дати деякі поради про те, як працювати з людьми з хизоїдним типом особистості. Однак вони можуть бути корисними для повсякденного спілкування.

Ці люди не мають контакту і легко відлякуються. Вони потребують максимально комфортного відпочинку. Лікар повинен уникати вторгнення на територію пацієнта, я не рекомендую пересуватися занадто швидко, запитуючи несумісні питання. Так вони не відчувають себе як «міжна клінічна справа». Не переносить байдужості, криється, важливо бути абсолютно правдивим, реальним, чесний.
Нерідко терапевтичні стосунки стають більш комфортними для них, ніж відносини з реальними, звичайними людьми в звичайному житті. Ви можете знайти, що хоча людина підійшов до вас з бажанням стати більш соковитою, вони ніколи не досягали цього під час лікування. Нагороджує кінець терапії, він повинен трохи відштовхуватися, запитуючи, чи вдалося вирішити проблему, з якою він прийшов.
Важливо, щоб людина з синоїдним типом особистості знає, що ви вважаєте їх нормально.
Важко говорити про почуття. Навіть якщо вони хочуть. Дуже акт говоріння болючий для них. Спробуйте знайти непрямий спосіб говорити про те, що важливо: обговорити фільми, грає, музику. Ми з колегою провели тиждень, що говорять пацієнту про ... піца. У деталях: де в місті краще, ніж це так добре і так далі. Вони не говорять про піцу, вони говорять про голод. І що людина відчуває себе, коли вони відчувають необхідність в одному і пропонують щось інше. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное