Це завантажувальник "ty-programmer."

Нещодавно я приніс ноутбук — дуже хороший ноутбук — до 2004 року стандарти, звичайно (для такого часу можна загинути).

І з знайомою мантрою “тижпрограммер” попросила зрозуміти, чому так багато років стабільного робочого пристрою раптом відмовилися від завантаження. І я не дуже електронного, і я не дуже програміст, тому мені подобається R/Matlab/Python. Але друзі були дуже добре, і я мав взяти ноутбук.

11 зображень.

7646573



Непристойний автомобіль був виведений з бюлетеня. Він був в життєрадісному і навіть розгортається стан: тіло було затоплений (і здається багато років тому) з деякою липкою рідиною; кнопки на клавіатурі просто притискали себе під вагою багато років шарування, і один приємний матовий екран був повним з гарячих відбитків, плям і подряпин.
Щоб уникнути поширення інфекції, було прийнято рішення використовувати спирт (зазвичайно). Корпус ретельно очищається. На кришці з'явилася пластика - дуже приємна на дотик і схожа на гумований пластик.



Батарея була високою потужністю, а зарядний пристрій, хоча загартований котом, працювала належним чином. Після вилучення над клавіатурою і екраном зовнішній вигляд ноутбука підійшов до природного і дуже гідного стану (і я завжди люблю їх строгий дизайн в оригінальному Thinkpad).



Натиснувши кнопку живлення Thinkpad T41, я чув, як весело і в той же час чоловічо тріщина охолоджувача, яка була стружка, щоб проштовхнути через все, що накопичилося протягом багатьох років важкої і важкої роботи всередині корпусу. Він приєднався до фіксатора жорсткого диска - і тут моторний дует, манжет і сльози, приєднався до роботи на всіх його поворотах. Він навіть потрапив до запуску Windows XP Professional, але це було. Memtest86 показав, що всі 512Mb пам'яті відмінно. Далі я скачав sysrescueCD і ran badblocks – це там, де повідомлення про помилки прийшли в (і так, прихований розділ натискання кнопки IBM Access не завантажив. З’явився перший кандидат на заміну. Другим був охолоджуючий вентилятор, через який періодично з'явився повідомлення «Фан помилка». На сайті Там я зафіксував його, щоб замінити охолоджувача, запропоновані інструкції 41 кроків, включаючи видалення матриці. Але насправді все вийшло набагато простіше: було досить відкрутити гвинти внизу, які закріпили клавіатуру і сенсорну панель, і ви можете отримати доступ до радіатора. Весь охолоджувач заливається пилом, вовною та волоссям з бацилами - брр. Але пилосос допоміг всім.



04 мар

129468

Процес збору був схожий на зворотний демонтажний процес, з єдиною відмінністю того, що я мав пару непотрібних шнеків зліва. Процедуру очистки не допомогла значно охолоджувати, оскільки він все ще продовжує видавати сигналізацію крі занепокоєного терадактил, коли він був завантажений.

Тоді я назвав власники ноутбуків і сказав їм, що я зробив новий жорсткий диск (2,5 "Fujitsu 40Gb IDE) і новий охолоджувач. І бажано додати трохи пам'яті - добре, там був вільний роз'єм. Не вдається знайти потрібні деталі. Для чого я з радістю відповідав, що якщо так, вони не потрібні цих "деревих" і я можу тримати їх. По суті, вже було придбано новий ноутбук. Що я був дуже збуджена.

Ну, так як ноутбук є шахтою і не хтось інший, ви можете процідити трохи. Ціни на 2,5 IDE HDD і SODIMM PC2700 пам'ять в місцевих базарах не були щасливими, і ви можете забути про холодильник. Aliexpress врятував ситуацію: там було швидко знайдено жорсткий диск Fujitsu стільки, скільки 60Gb за три і півценти, і бар пам'яті Samsung 512Mb PC2700, і навіть охолоджувач для Thinkpad T41, ціна якого я соромлюся ім'я. Ця доброта прийшла приблизно на два тижні. Більшість з усіх, я був стурбований жорсткою диском, але це вартість: Китайська відправила все в кращій формі.



06 мар

р.

07 мар



З установкою жорсткого диска і проблем пам'яті, звичайно, не було, але з вентилятором довелося настоювати. Старий охолоджувач прикріплений до радіатора з заклепками, які могли б бути пробурені, що я зробив. А новий охолоджувач, будучи китайським, не зовсім вписав кріпильні отвори в радіаторі, тому довелося знову свердлити і колхоз - так, старі радянські болти.



Після складання все добре працювали за 15 хвилин: після цього охолоджувач припинив шпиння. Я думав, що дешевий китайський поділ не вижив трансплантату і загинув, але виявилося, що старий охолоджувач не повертався, а ноутбук продовжував давати дратівливу «Погана помилка». При підключенні до зовнішнього джерела живлення також працюють як вентилятори. Відповідність Google була для зміни матері. І я не був готовий до цього повороту. Але на польському форумі я читаю, що він виходить, несправність все може бути запобіжником. Моє найвище досягнення в галузі радіоелектроніки був приймачем, зібраним за схемою 0-V-2 і складовими масштабу, як на материнській платі, я ніколи не паявся, і паяльник був старий з товстою стелею, тому мені довелося повернутися до колективної ферми - щось схоже. Я зробив, що будь-який e-mail: просто припалений запобіжник і закривав контакти з падінням паяльника. Після процедури охолоджувач нечітливий щасливо.



Після того, як я встановив 32-біт Linux з CrunchBang DVD (це Pentium-M не підтримує PAE, тому не всі розподіли будуть працювати). Маленький файл нитки для налаштування "для себе" - і voila! - великий ноутбук для наборів робіт, і дуже добре працює в цій конфігурації:

Модель: M 1.6GHz
Радеон ATI мобільності 7500
14.1" ТФ 1024кс768
1GB пам'яті
КСНУМКС МБ ХД
Intel Gigabit Ethernet
CD-RW / DVD-ROM Combo Drive
IBM інтегрований Bluetooth II з модемом 56K
IBM 11a / b / g бездротовий LAN Mini PCI Адаптери

Ось такий несподіваний прей (з яким я зараз надрукую цей текст) прийшов з «тижпрограматора» – не так багато дерева звідси.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное