Мій перший пістолет.

Пожежна робота, кожен.
Я підтримую свою гідну Хаупмана на тему популяризації вогнепальної зброї.

Я довго мріяв про отримання деяких видів гармат. Але, як звичайно, ми припустимо, і доля розпоряджається - тоді дружина категорично проти зброї в будинку, потім не вистачає часу, то гроші ...

В будинку я покажу вам скільки і скільки коштує купити гармату.





Я вирішив. Ідея зріла близько трьох років. За цей час я зумів змінити дружину і отримати сертифікат про невинність.

А тепер для того, щоб отримати дозвіл на придбання вогнепальної зброї в Україні. І про мої пригоди...

1,1 км Сертифікат від дозатора. Я зумів повісити там. Найдивовижніше, що дали мені сертифікат. Лікар запитав, чи потрібна допомога.

2. Психічний дозатор. У мене є лише п'ять разів. Не було форм. Тоді не було лікаря. І пішов він на дзвінок. Тоді був лікар, але був ряд близько 50 осіб. Далі отримав сертифікат. Лікар ретельно, але не послідовно. Бажаєте про мої татуювання. Я запитав, що я знав про генерала Родімцева (це вулиця, де я живу).

3. У Видача кримінального запису. Це один день. З моменту отримання. Але це правила. Попередньо це свідоцтво було видано безпосередньо в дозвільному комітеті (для 100 грн), тепер в районній частині (безкоштовно). Термін видачі становить приблизно 2-3 тижні. Як пощастило.

4. Сертифікат про проходження курсів у володінні пожежної сигналізації. У місті немає таких курсів - я повинен піти в обласний центр. Я тут. Я був пізно для класу. Потрібні платити навчання. У той час як я працював, курси були над. Я просто рану для іспиту. Мент почав запитати питання. Пробити Учитель приймав клепки і сказав йому, що «Хлопчик здатний, але він захотівся». І нарешті отримав сертифікат.

Продовження нижче... Не думати, що я зникла...

Продовжити

5. Умань Загальна довідкова форма 127-U (або O ... Я не пам'ятаю). В теорії вони видаються в будь-якій локальній клініці, де видається свідоцтво про права. Я пішов до місцевої клініки. Так, відправити нам... Ці місцеві клініки !!! Не тільки те, що в два рази дорожче, як приватні і кілометрові черги пенсіонерів!!! Я подзвонив приватній особі - за 35 хвилин я пропустив всі лікарі і спокійно розкочувався, відкинувши сертифікат.

6. Страхування. Тут все просто - прогулянка по вулиці, побачивши якусь страхову компанію, прийшли, попросили, оплатили, підписані, зліва.

7. Про нас Сейф і прецинкт. ЦЕ ПОЧАТКУ!!!, САДДАМ!!! Сейф був виконаний хорошим другом шахти. Просто Spiz ... або листовий залізо з заводу і зварена залізна коробка, яка закривається на ключ. Але, бітч, щоб знайти офіцера поліції, який він буде вивчити цей залізний ящик і писати, вони кажуть, що цей щит підходить для зберігання зброї, неможливо! Мій район - фантом!!! Я шукаю його протягом декількох місяців !!! Я прийшов до хлопців в дозвільному комітеті, я продемонстрував фото сейфа, що я мав все трахнув, але без звіту про прецинкт все було в ваговому стані. В результаті я знайшов офіцера поліції (Я навіть не знаю, якщо мій сайт є шахтою або ні), описав ситуацію йому, подав йому пакету паперу і він написав мені звіт.

Продовження нижче... Не бійтеся... Продовжити

8. У Я! Все на руках! Я їду до дозволу, дати, писати заяву, приймати. Вони кажуть, що протягом трьох тижнів приходять на зелену. Проксимус Не проблема. Це де наша бюрократія. Після трьох тижнів виявилося, що мої документи не були навіть відправлені для підпису. Документи, які в кінцевому підсумку відправили. АЛЕ! Забулись Для того, щоб не говорити занадто багато, мої документи розгорнулися навколо ліцензійного комітету за два та півтора місяці! І тільки вчора я взяв зелений і відразу взяв насос UZKON, який на фото на початку посту.

Тепер я додаю пару більше фотографій (для якості, ви можете побачити, що фото є)

І я отримую повну вартість отримання дозволу на зброю в Україні.

свінгери



Вартість:
1,1 км Сертифікат від препарату / дозатора спирту - близько 60 грн.

2,2 км Сертифікат від психічного дозатора - 20 грн.

3. У Свідоцтво про несудимість.

4. У Сертифікат про проходження курсів у володінні пожежної сигналізації - вид на 180 грн. Довгий час.

5. Умань Загальна довідкова форма 127-U (або O ... не пам'ятаю) – вартість 75 грн.

6. Страхування - 51 грн.

7. Про нас Сейф і район - сейф практично безкоштовно (платно-сервісне обслуговування), район - упаковка паперу.

8. У Я! Нарешті, всі папери на руках! – 150 грн за деякі бюрократичні послуги.

Ціна: 535 грн.

Про 5 місяців (довга живе бюрократія!)

І ще одне фото:

до

Категории

Смотрите также

Новое и интересное