Один маленький секретик....

Я був 10 років тому... Я ходив у дворі з друзями, ми були 4. У нас було літо і всі ще залишили двір, ми були дуже нудними. А потім «новий» вийшов з наступного в'їзду, який прийшов до свого грандіозного літа, він не знає нікого, і вирішив піти з нами... він був трохи старшим, рік або два. А тепер я пам'ятаю своє ім'я був Елдар і він був дуже милий і мав покриття (це було дуже модним і прохолодним). І почався цирк.
Всі подруги сказали, що вони хотіли зустрітися з ним і поки він пішов додому, щоб пити, вони погодилися, дозвольте йому вибрати власну леді серця, і побігти додому, щоб змінити в хустки і спідниці, які їх мами купили, зношувати каблуки, розпушувати їх волосся або розчісувати їх волосся, мама розповіли, що хтось день народження і вони йдуть в будинок, або вони не дадуть йому!
А потім 15 хвилин пізніше вони вийшли. У сукні, взуття та навіть зачіски. Що мені? І я збираюся додому далеко і дуже лази йти, я залишився в кросівки і джинси (і я не мав суконь, я був дитиною як дитина). Весь день ці три фольги самі побудували дуже ніжні особи і могли тільки їздити на гойдалці, вони знаходяться в спідниці, в той час не було визначення ТЦ, але вони поводяться про те ж, і так, вони збудували очі !!! Що мені? І я можу сходження дерев, хребта на брусах, бігти і грати ховати і шукати... Я продемонстрував йому весь дворик, сказав йому, де у нас є які галасливи, які дерева найхолодніші і де можна загорнути багаття, продемонстрував йому, що з садів виростає вишні, де є полуниця, і де гусяниця, в цілому, був його хлопчик ... А коли прийшов вечір, дівчата пішли додому, і ми піднялися деревами і висихають вишні. І в самому кінці вечора хлопець сказав: "Ваші подруги дивляться, як ви зробите друзів з ними, ви прохолодно, і вони не цікаві?" Я люблю тебе. ?
Мораль цього жатки ... Захопити менше і це буде відмінно.)
П.С. і друзі залишилися ТП, нічого життя вчив.





Категории

Смотрите также

Новое и интересное