Штани своїми руками

Так, ви почули прямо. Автор зібрав майже в домашньому бронетанковому бронюванні і провів успішні тести на ньому з Saiga. Прочитайте деталі під розріз. Так, через нестабільну ситуацію в країні, було прийнято рішення купити кулястійний жилет у випадку всіх сортів жилетів. Після пошуку веб-сайтів нашого улюбленого Runet, ми зрозуміли, що моя зарплата не достатньо, щоб купити навіть найлегший кулястий жилет (великий жилет). А потім я думав, чому не побачила себе? Про те, як і з чого робиться бронетехніка. Вона була скрізь, що кулясті жилети були зроблені з Kevlar і титану або алюмінію і сталі. Але так як і не Кевлар, ні титан був, і його не вдалося купити, вибір впав на сталь і алюміній.





Щоб розпочати з того, що було придбано безперечно, де з'явився алюмінієвий зрощений бездомними людьми. Я купив його на регулярному металевому складі. Товщина алюмінію 1,5 мм. Я купив сталь з ним.

Габаритний зображення

Алюміній бренд, я не знаю його назву. Це був так. Може бути знятий старий літак ...

р.

Далі потрібно було купити матеріал, який добре всмоктує удари, відновлювати форму і є дуже легкою. Пошук магазинів і підвалів, цей матеріал був знайдений. Поліестирол щось там ... Використовується як підкладка для паркету. Це крихкий, але одночасно ударостійкий.



Ось ми йдемо.



Алюмінієві листи вирізати навпіл. Вийшла один лист, з одного боку тіла.



Тоді прийшов час, щоб зібрати все разом. Немає фотографій, тому що все було зроблено швидко. Розмір бутерброда 49.5x31.5. Поліестерол, алюміній і сталь зрізалися на цей розмір.









Насправді листи були складені таким чином: поліестерол, алюміній, тонше сірий поліестерол, сталь, тонше сірий поліестерол, алюміній і знову поліестерол. На цій фото немає зелених листів, вони просто приклеїли зверху.



Потім я поклав все разом з заклепками. Болти, шурупи і т.д. знизилися відразу. Тести проводилися в той же день. Шот з Saiga, відстань 2 метрів. Не зламаний!





Дуже солодка.

Р



Тут буде більше фотографій зйомки:



Я заклала його і виглядав його вгору.



Отвор в першому аркуші алюмінію

р.

сталь







Вихід буклета



2-й лист алюміній не дозволяв фрагментам літати і провести куля



Порівняно

р.

доб. 76693

Цей лист відкинувся. Сталь було взято в два рази більше, і все нове. Same алюміній і поліестерол. На жаль, немає фото другого варіанту. Покриття з радянських сумок і звичайної тканини.



s00.yaplakal.com/pics_preview/5/8/3082885.jpg



Ось низ:



Це остаточний. Спасибі тим, хто розуміє тему. У мене немає планів.



Джерело: Дудко Тітка

-img30---

Джерело: рибальська сітка

Категории

Смотрите также

Новое и интересное