Подарунок сина

Я не писав нічого в довгий час, але велика кількість політичних постів спонукала мене до розслабленості. Я просто не збираюся розслабитися, хоча.
Недовго, злодому сину виповнилося 4 роки тому! Він назвав мене на своє місце і дав мені завдання оновлення мотиву на стіні, так що приміщення означає декорування і занурення.
Тимідні спроби вийти з замовлення нічого не привели. Помилки, які буквально за шість місяців тому на тій же стіні пофарбували Вівку з Тирти-Нінтського царства, не пошкодили.
Так було оголошено замовлення:
- Фарба Вовка (лат. там була потреба фарбувати Вівку на іншій стіні, для неї є жито)
- малювати нові герої

13 зображень.

Тривалий вівці



Починаємо з того, що ми розбоїли про кількість символів, намальованих уздовж способу, з'ясувавши, хто буде легше малювати, бо я ніколи не був художником і зробив це буквально 2-3 рази (це не набридає в фотошопі, щоб ліпити).
Я вирішив працювати в акварелі, так як з Вовокою, але потім зрозумів, що акварель є такою поганою ідеєю, тому що вона вийшла на фарбу Вовка всього 100500 разів (акварельний бітум замочений і змішаний з іншим шаром фарби). Взагалі мені довелося «творити» акрилові фарби.

2,2 км Ось вони.



Я скажу, що ідея, щоб пиляти пост, не прийшов відразу, і фотографії не прийшли.
3 ескізи були зроблені. Потім ескізи наносилися на бритву так, щоб було зручніше малювати на стіні.

3. У

, Україна

4. У



5. Умань

03039, Україна

5. Умань Тоді був небо. З хмарами !!! Не було проміжного фото, я не планую взяти картину першим.



І ми збираємося!
7. Про нас



8. У Кінгспан кожного літака становить близько 60 см.



9.Well, звісно, шоли не безглузді!



10. Це майже над.



11. Про це Я хотів орендувати.

470687

12. Але замовник кричить: І пропелери!!!!
Я майже забули.

Пропелери майже руйнували все ... або руйнували hz ... або зіпсувати, що вже не було нічого ... Але замовнику хвилюється. І я не забув про Вівку, яка характерна! Я знову пофарбую.



Дуже дякую.

ZY: Foreboding outrage, вони кажуть, вибір персонажів смоктати, я можу запевнити всіх, що син однаково зацікавлений в обох Дісней символів і Мосфільму.

Наприклад, попереднє замовлення курки на ніжках курки (так само геморою)

Гаразд, я зробив. Все це!



Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное