Італійський Автофестиваль

І двері рухаються вперед і назад.

Джонні: Бертон Вілла. Електроніка також контролює комплексний механізм відкривання дверей. Величезні скляні дверцята піднімаються вгору і в той же час переходять до боків, звільняючи гігант, всю ширину кабіни входу в машину. З L-подібних дверей вводять дах, коли двері відкриті, можна входити в салон без вигину: тільки вузька смуга даху залишається над центральним тунелем. Cadillac емблеми не збігаються: Вілла побудована на шасі Cadillac SRX.




Мерседес, ебать.

431000 р.

бетмен



Я не знаю, що це автомобіль, але це досить класно.



кія



лексус



Я не знаю, що це говорить, що таке офіс?

р.

морган



пердят

Джонні: Пінфаріна Птахи 75th Спред над асфальтним пупом з вуглецевим тілом будується на основі великогабаритних одиниць МК12 (через тризуб на грилі). Планування є центральним двигуном: за сидіннями є 700-горсепотужний двигун V12 6.0, що працює в парі з шестиступінчастою коробкою.
Доступ до "півпіту" - через підйомний ковпачок, який охоплює хорошу половину автомобіля: він піднімається і одночасно пересувається вперед, розширюється двоповерхова кабіна з профільованими відро сидіннями. Не існує приладу: прозорий екран встановлюється замість того, на який можна відобразити всю необхідну інформацію. Не є дзеркала або - вони замінені відеокамерами, що оточують автомобіль.
Чому Птахи? На початку 60-х років минулого століття з'явилася серія автомобілів Maserati Birdcage, які отримали цей прізвик для просторової трубчастої рами, яка об'єднала весь автомобіль, включаючи кабіну водія. А номер 75 в ім'я купе нагадує нам, що цього року Пінінафарина святкує 75-річчя.

р.

Трамонтан



Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное