В одній палі. .

й

Я так боїться любові. Як борг і старий вік. Десь між. Любов може зробити людину вразливою, смужити його з усіх задуманих способів захисту, робити його, пригнічувати його, пришийте його, трамвай його, потім, ретельно доторкнувшись його плечі, торкнувшись до свого плеча, торкнувшись до нього: «Дуже, що, як ви?» Чи є кров? . . . і, слухаючи наївку «не», блиск: «Це буде кров зараз!» Далі він може закрутити коркстепу в оку, або промивати спину за допомогою дитячих грабів. Любов - це вічний конфлікт статевих органів з мозку, ревнощі з фідельністю (мій Божий, як потворні два слова!), прагнення «чорт-на-чорт-вкілля-це-битч», а також бажання «ди-для-це-на-самперед ебать-дура». Це зіткнення двох хворих егостів, що відроджуються в іншому мікроскопічному компромісі. Це взаємна спекуляція дітьми, увага, інтимність, гроші, пріоритети, речі, відносини, звички, перспективи, здоров'я і в цілому – все, що йде в вид. Це вічні заборонені трюки, коли він, погойдуючи на потенціал для того, щоб бути поголені, судомно підраховує таблетки Pharmatex, в той час як її серце усаджує в невелику кукі від того, що день до вчора був чотири зношених презервативів у сумці, і сьогодні тільки два. Це і хибні «інвертори» - гра генорозності двох хутряних хаутів. Це прагнення зберегти стільки власної свободи, щоб зробити ще на ланцюжку. Ці вічні обіцянки і вічні невиконання, тягне за собою вічні звинувачення в вічній невиконанні вічних обіцянок. Це глибокі непропіленні смоли, що виникають при хронічних захворюваннях, це гармати Чехова, рясно вішуються на стінах, це міста, що перемішують в болотах лежачих і телевізійних антенах; це або боротьба або гра в одній хвіртки.
Я зрозумів, що я описую не любов. Це деякі ugly fucking річ... У цьому випадку все не так погано ... Насправді це чудово. Дуже дякую!

Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное