Підвищення регулярної кар'єри

Натхнений описом приклеювання стелі на 99 і ремонту ключа запалювання холодним зварюванням, а також з урахуванням того, що тиждень дуже вмілих ручок ніколи не закінчується на ЯП і навіть тема ремонту олівців не може поставити сміливий кінець на теми неприпустимої руки, я вирішив поділитися результатами моєї роботи.

Багато водіїв, які придбали автомобіль (це особливо актуально для автомобілів до 2005-го століття), стикаються з проблемою звуку - або регулярний реєстратор стрічки не має CD-плеєра, або CD-плеєр не грає mp3. У цьому випадку виникає питання – хто блюво і що робити. Щось, як варіант, приклеїти FM-модулятор - щасливий з життям, я йшов через нього, я не був задоволений якістю звуку і зручність. Таким чином, було прийнято рішення замінити регулярну черепицю за допомогою чогось іншого, за підтримки mp3 і дистанційного керування на кермовому колісі (при цьому штатна черепиця мала контроль від рульового колеса, яка дуже зручна і ця функція не хочу втратити).

Так починається процес, буде 10 фото з описом.





І тут є основна складність заміни, як правило, звичайні стрічкові рекордери мають нестандартну форму (в моєму випадку форма трапеції) і просто приклеїть інший стрічковий рекордер не вийде, буде проміжки між магнітним рекордером і автомобільним панелями. Але знову є каркас-адаптери для установки нестандартної музики, в моєму випадку такий каркас був навіть доступний від виробника автомобіля, але ціна оригінального каркасу на дилері була коня – всього 100 євро. І знову, як кажуть – де Китайці не зникли, в Близькому царстві ці кадри виготовляються практично на всіх автомобільних брендах за вигідною ціною $ 15-30, а через Інтернет-магазини з продажу автозапчастин вони можуть бути придбані, але ось проблема, в той час, поки жоден з інтернет-магазинів відправив ці кадри в свою країну, я скуштував і eBay і все, був доступний як оригінальний для 100 євро, так і нічого. Так як замінний балмен вже був придбаний, і там не було куди піти, було прийнято рішення зробити каркас - адаптер своїми руками. У моєму випадку мета була зробити в домашніх умовах перехідну раму з отворами під магнітолом розміром 1-DIN, під годинником і під термометром, щоб виміряти температуру в салоні (У мене є бічна панель). Згодом термометр змивається, тому що не вдалося знайти місце для датчика, щоб адекватно показати температуру, хоча багато опцій спробували - лежачи безглузно. Потім в місці термометра була ідея викрутити парктрон, але ніколи не досягла руки, є ще чорна шапочка. У інтернеті я зустрів ще один варіант - намалювати каркас в САД, а потім вирізати фрезерний верстат на ЧПУ, але на жаль, машина не доступна для багатьох людей і цей метод не влаштовує мене. Тема присвячена тим, хто або не має необхідного каркасу, або потребує каркас нестандартного розміру, або для нестандартних пристроїв, таких як монітори, годинники, термометри, парктроніка та ін., і там немає ніде відступати.

У нас є звичайний бал у вигляді трапеції. Заміряйте передню панель носіїв, враховуючи те, що вона злегка вигнута. Переносимо розміри до пластикової заготовки (зняв пластикові двері з люки вентиляційного вала) і виріжте майбутній передній панелі з заготовки, я зробив це за допомогою болгарки, при мінімальних можливостях швидкості, щоб я вирізати, але не розплавився пластиком, можна використовувати ворс - що так легко, як це. Злегка арка наша панель таким же чином, як гнута стрічка, і закріплюється стрічкою.



Тепер потрібно вирізати бічні краї рами. Застосувати панель з усіма 4 сторонами до заготовки і перенести вигин полотнища до заготовки і вирізати.



По бічних краях прикріплюються до передньої панелі з паяльником. Пізніше бічні краї для міцності необхідно приклеїти зсередини до передньої панелі за допомогою епоксидної або шпаклівки на пластику, тому що тільки при пайки краї будуть триматися погано і при найменших зусиллях паяльці шви будуть тріщини.

Додано до [mergetime]1308394574[/mergetime]



Переглянути з вище



Тепер можна скористатися наждачним папером, файлом та іншими підручними засобами для регулювання панелі до кінцевого розміру та форми.



Пошук:



Тепер вирізати отвори в панелі під монітором або 1-тонною стрічкою або що у вас є. У ріжучих отвори також можна приклеїти бічні краї для міцності і естетичності - зробивши їх. Покладаємо вуха кріплення до торпеда автомобіля, кладемо їх на епоксиди, а потім покрили весь простір між бічними краями всіх отворів шпаклівкою – вийшла товста, міцна і важка рамка. Паклій, полір, фарба ... на завершальному об'ємі панелі, краще використовувати грунт-наповнювач (прозорий в автоматичних магазинах фарби), дуже спрощує брод будь-яких нерівностей. На жаль, процес лиття і фарбування не був знятий. В результаті ми отримуємо цей загальний вигляд рами з стрічкою рекордер (з останніх фото були взяті на шіт телефон):



Після чого був видалений термометр, а штепсель зайняв своє місце.
Загальний вигляд:

р.

DU дистанційно на колесах:

Додано до [mergetime]1308394753[/mergetime]
Всі права.



Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное