Моя Рика.

Шукаю різні колекції про вибрані кошенята і їх майбутній долі, я вирішив викласти мій вибір (Я відразу ж сказати, це мій перший спроба).
Ми пішли в село для картоплі, і я прийшов, щоб забрати їх в день пізніше. Я знаходився з автомобіля, що працює до мене Денис (молодішим) Ми знайшли батько, кунінчат (цуценят мартену), і Владика (сеніор) приносить один невеликий сліпий куб у відрі. Де потрібно там і другий, відразу організуйте пошук і після 5 хвилин вичавити за межі другого. Я дивлюся на них, як більше фертів, як я думаю, що я буду додому там, ми з'ясуємо, просто в цьому моменті виходить з поля материнсько-правової пилки і відразу - вони повинні бути в сумці і в воді вони димають і курчат крадіжки. Я скажу, що вони звикли вкрасти від вас, і тепер ви даєте їх курчатам, тому що я приймаю їх.
Я прибув додому (Я відразу ж сказати, що перший ми не вийшли, тому що в той момент, коли він був знайдений в траві 10 метрів від гнізда був холодним, все в кліщах і в яйцях пластівців, ймовірно, мати в пастці отримав) занурився в ногу запиту - hurrah це HOORKY. Я мріяв купити ферет протягом двох років, але в нашому місті вони не продаються, добре, потім пішли труби, молочна суміш, фарш і перший м'ясо.
9 фото.
1,1 км Це Ricky 35 днів (час, коли зуби вже там, але ще сліпі)

р.



2,2 км Ми отримали близько 45 днів тут.



3. У Він зберіг його в коробку першим.



4. У Це Владік і Рікі.



5. Умань Ось як я в 2,5 місяці.



6. Жнівень І, як це.



7. Перемикання.



8. У Я весна



9. Навігація Я футболіст (субота) Це все. Дякую.



Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное