Заміна підсвічування в KIA CEED 2009 рік

Не ламайте його, коли я зробив.
Ідея зміни підсвічування бортового комп'ютера і клімат-контролю довго летять. Я хотів не тільки паяти світлодіоди різного кольору, але і мати можливість змінити колір. Як кажуть, хочуть. Гнучкий текстоліт, хоча не точно правильній назві, був замовлений, RGB світлодіоди і дистанційний контроль для світлодіодів. У кнопках керування світлодіоди просто пропалювали в інші кольори. Най нудніша річ, щоб зробити зарядку, і так що все підійде. Ведуться проводка дошки і клімату. З кліматичним кліматом було трохи більше настоювання, оскільки не існує дистанції підтримувачем і резисторами були розроблені так, щоб вони потрапляли в порожні місця. Кількість кліматичних світлодіодів також була зменшена від 15 до 7 шт і, як виявилося пізніше, якість освітлення не впливає. У деяких фотографіях не буде стикатися, тому що в першу чергу все було зроблено на простому стектотекстоліті, підсвічування зносом 25 градусів холоду, а потім було передано в гнучку підкладку.
Спонджент.
1 віддалений приблизно 300 рублів
2. світлодіоди 30 штук близько 350 рублів.
3. гнучка плата 2 шт (до одного) близько 400 рублів.
4. ящик для зміни 20 рублів.
5 роз'ємів для підключення 2 дошки і 50 руб.
відпочинок був доступний

1,1 км Знімається і друкується на плівці під кліматом. Друк мав на 2 фільми, а потім вони надіслали один одному, що б краще було обструкції ультрафіолетових променів (УВ).

р.



2,2 км Реконнесанс під бортовим комп



3. У Накладаємо все це на текстоліт з фоторезистентним нанеском і кладемо під УФ лампами протягом 20 хвилин. Натиснувши все зі склом. Для кращого затиску я кладаю гантелі кола.



4. У Після виставлення моєї заготовки в НАОХ було взято інструмент для труб KROT в гранулах. І ми отримуємо результат. Плата на борту.



5. Умань травлення все це в хлорі



6. Жнівень Після скрабування ми отримуємо цей результат. Це клімат.



7. Про нас Плата льотчика.



8. У Я промив фоторезистентним спиртом з бензиновою сумішшю, а потім довелося змочити ватну вовну і залишити її на дошці інакше не хочу мити. І ми отримуємо після промивання цього результату.

р.

9. Навігація Тепер ми збираємося поводити доріжок і закріпити резистори першими.



10. Ущільнення світлодіодів.



11. це дошка бортового комп'ютера вже з паяльними світлодіодами і приклеєними до неї двосторонньою стрічкою, щоб приклеїти дошку.



12. приклеїти дошку і встановити тримач дисплея.



13.00 р. Тепер завдання було зробити легкий дифузор через старий зелений колір. Було прийнято рішення купити коробку для дрібних речей і зробити дифузор від його чохла.



14. вирізати розмір дифузора і, щоб краще розсіювати світло, посипати її по обидва боки з дрібним наждачним папером. Це так.



15.00 р. Ми встановлюємо об'єктив, а потім РК-екран і збираємо все.



16 тепер про клімат. Також ми ущільнюємо всі елементи і намагаємось на сплаті.



17.00 р. Пластиковий тримач довелося злегка підірвати з одного боку, оскільки він кладе безпосередньо на резистори.



18 років Сама кліматична дошка з паяльними світлодіодами



19.00 р. Виготовлена дошка на кліматичній дошці не фіксується будь-яким чином, тому що відстань між нею немає і утримувачем дисплея, і вона тримається на тиску на неї LCD-тримача. Ми збираємо і отримуємо цей результат.



20 візьміть замовлений пульт і прикріпіть його до двох дощок, для цього було виготовлено сливу з роз'ємами. На жаль, я не збирав картину. Фото пульта дистанційного керування



21. Повернутися назад і перевірити роботу

р.

22. Тексти пісень, а це означає: Я поставив все в машині. Ось деякі фотографії різних кольорів. З цього пульта дистанційного керування можна встановити будь-який колір. Також містить 6 кольорів користувачів.



синій



Кошик



зелений. Я зробив.



Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное