Будівництво корабля

Я вирішив додати розділ «до себе».
З дитинства він захопився судновим моделюванням і збирав дрібні пластикові кораблі, але останнім часом дерев'яні почали з'являтися на продаж. Чому? Я підібрав модель в інтернеті, пішов в магазин на іншу сторону Москви (попередньо вибір був менше) і навіть в магазині я зрозумів, що я збираюся піти в магазин. Багато дрібних пластикових і залізних заготовок і пачок колод. В результаті споруда сама взяла мене рік і половину. Нехай це може бути швидше, але я тільки мав зібратися ввечері. Не кожен день.
Я передбачу за якістю фото. Не завжди була камера на руці, і я мав би зробити фотографії з файлом.
Це 66, будь ласка, не ламайте його.
Так,
1,1 км Коробка.





2,2 км З зібраної фанери пилили скелет майбутнього корабля



3. У Пішохідний майданчик



4. У На палубі укладається паркет (5 мм), сторони обшивають зверху світловими дошками.



5. Умань Далі, ретельно забивається безпосередньо на боці корабля. Одна з найсвіжіших етапів, оскільки вона все ще є дерево і вона прагне розбити. І є багато складок, особливо на стаці. В цілому, за допомогою замочування і якоїсь матері щось вийшло.

р.

6. Жнівень Всі надлишки відрізають і краї розтоплюються.



7. Про нас Ми починаємо повісити всі види шармів на палубі. Майбутні анкери прилипають з боків. На момент випилювання кріплень не було хорошого буріння і отвір потрібно зробити з міні-файлом. Також є дефекти фарби. Потім зникнуть.



8. У До боків прикріплюються рейлінги і вікна. Залізобетонні раунди завершуються.



9. Навігація Початок мосту

доб.

10. Щось таке утримання. Дверцята також випилена з невеликою складністю виключно з твітами. Труби були пофарбовані вручну.



11. Ще один номер. Велика труба була зібрана з шматка колоди і матки дроту

р.

12. Повільно поставте все, зібране на палубі. Без літра кліща ви дізнаєтеся, де покласти, особливо з інструкції на 3 невеликих сторінках...



13.00 р. З цих заготовок ми починаємо вирізати в'їзди до утримання.



14. Ось що сталося.



15.00 р. І купу дрібних речей. Бджільництво



16.00 р. І одягаємо все на палубі. Через недосвідченість вона не дуже красива. Клей трохи занадто багато, і в цілому ... але нічого, потім виправити.

р.

17.00 р. Сама річ з іншого кута.



18 років Детальніше З котушкою довгий час, але нічого не відбулося.



19.00 р. Це лавка.



20. Котушка на іншу сторону



21. Це все зверху.



22. Ми доставляємо невеликі помилки в розумі, шліфуємо дрібні нерівності і лак



Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное