Подорож до Південного полюса

Подорож до Північного полюса був одним з найцікавіших поїздок для мене, після чого я хотів піти на південь і закрити вісь Землі з обох сторін. Я захопив можливість і назвав Tema до компанії - він теж мріяв про те, щоб отримати там. Якщо Північний полюс був умовно екстремальною пригодою - ми були на льоду, було відчуття підкорення елементів - тоді поїздка на південь була різною. Затишні години рейсів туди і сорок назад, з ночівлею залишаються в Антерцитах і аеропортових залах. Він не був екстремальним, він був виснажений.

Наша подорож почалася з Долькабара, де Тема і я збираюся, щоб грати в грилі, сказав про те, щоб наші друзі і зліва на аеропорт. Звідти, вони летять до Мадрида (5 годин), потім в Сантьяго (до 13,5 годин). Там переїхали до Пуенто Монто (1,5 години) і звідти до Пунта-Аренаса (2 години). Між кожним трансфером чекав кілька годин.

У Пунта-Аренас, вони перевірили готель, звідки вони літають в Антарктиду в день пізніше. Пунта Аренас - місто портів на протоку магеллану та багато експедицій Антарктиди. У перший день американці приїхали до нас – організатори поїздки – і перевірили наше обладнання. Вони були дуже фантастичними про порядок і правила.
26 фото © Сергій Доля





Я виклав все обладнання на готельному ліжку, керівництво виглядав і сказав, що я був відсутній чотири речі: лижна маска від вітру, сонце крему, треті штани і дві пляшки з великим шиєю - один напій з, другий писати. Організатори обсесували з екологію: ми попередили, що якщо ми опинилися в снігу, то доведеться вирізати кубометр льоду, взяти його на чилі і розпоряджатися ним там, щоб нічого не турбуватиме чистоту антарктики.



Я мав піти в місто і купити все необхідне.

9435418

Пунта Аренас - це невелике місто, колись був там:



У місті можна часто побачити автомобілі з номерами - це мікроавтобуси. Функції таксі в цьому місті виконуються звичайними автомобілями:



06 мар



Всі урнси і сміття в Пунта-Аренасі підняті метр з землі, щоб запобігти кішкам і собакам, які сходження на них:



Дерева в центрі красиво піддаються обробці:

8. У



Всередині можна побачити безліч гілок, які регулярно обрізаються, надаючи дереву форму:



Всередині можна побачити безліч гілок, які регулярно обрізаються, надаючи дереву форму:



Перший брифінг. Ми розповіли, як ми б літати, де ми живемо. В цілому було багато брифінгу, і більшість з них були присвячені навколишньому середовищу. Ми сказали, як поводитися на Південному полюсі, як чистити зуби, як їсти і як правильно спати. В короткий час значення кожного брифінгу було те, що людина повинна залишити тільки відбитки ніг на снігу в Антарктиді.

На брифінгу були дві групи: перша мука до останнього 89-го паралелю і дісталася звідти до стовпа на лижах. Це близько 100 кілометрів і десять днів подорожі. Вони, до речі, також поширили вимогу писати в пляшки і перетягнути їх на себе. Друга група, наші, летять до стовпа і складалися з 13 осіб, 11 з яких були російська. У Південному полюсі було дуже популярне місце для російських туристів. Єдина компанія, яка офіційно бере мандрівників в Антарктиду - ALE Antarctic Logistics і Expeditions - великі хлопці, влаштовують все відповідально і на найвищому рівні. Ми всі забронювали спеціальний туристичний клуб через свій партнер в Росії:



Ця інфографіка дає можливість оцінити масштаби Антарктиди - територія США легко вписується в неї, і залишається практично таким же. Пунта-Кана Аренас гасить чотири години на табір в Антарктиді, потім звідти ще п'ять годин до стовпа:

Р

ALE може орендувати частину обладнання. Я влаштував для спального мішка заздалегідь, і хтось взяв рукавички або штани.



Після брифінгу ми знову поїхали по місту. У центральній площі є пам'ятник Магеллану. Є багато собак навколо, і це зображення можна побачити в будь-якому місті Чилі. Просто деякі країни собаки:

р.

Продаємо всі види сувенірів неподалік:



Вважаю, що якщо ви поцілунете Magellan's big toe, ви знову повернетесь. Предмет не поцілунав, але злий - статуя не боїться:



Річка має бути заповнена водою:

Р

Крім променевих собак, є також домашні собаки в місті:

671914

Поліцейські автомобілі в барах. Отвор знаходиться лише на вітровому суші перед водієм:

р.

Центральна площа. Красива хмара:



До аеропорту приймали автобус і завеземо до аеропорту. Перший раз я бачив автобус з дверима всередині кабіни. Це зроблено для того, щоб не випустити тепло (не охолоджується зовні):



22.



Аеропорт має невелику структуру, що символізує рейс до Південного полюса:



В аеропорту не зараховані речі: як вони були на автобусі, вони пройшли. Ми попросили виїхати і пройти через безпеку, але чисто номінально - вони навіть не перевірили наші паспорти:



Хлопці з сім горохів клубу летять з нами. Гірські гірки мають відзнаку на сьомих вершинах. Учасниці клубу не мучать себе, але до Вінценнського гірського діапазону, який вважається найвищою точкою Антарктиди:

24068р.

Після цього ми навантажили в Іль-76 і тушковані...



Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное