Зареєструватися

Заповнення тут. Сам Бог сказав, що 70 людей залишаються в компанії.
"Що, брати, ми боїмося," розбиваємо сержант.
«Ми боїмося,» посміхнемося до приїзду Казах. Або Узбек, який буде?
- Третя роуота, тут!
- Чи існує Іркутськ?
- Ленінгради, тут, вогонь.
Приїжджайте до столу!
П'ятий офіцер шукав при заїзді.
- Давайте диму, що не так?
«Що кажуть, мій бабуся помочився матрац», - відповідав бійцю. Руки татуювання, ви можете побачити це ZK.
до Я працюю в поліції протягом 10 років, відразу я бачу, роблю, статтю і барани.
- Так, селище названо в.
до Так ви повинні піти на штрафну компанію, до речі, вона поруч з нами. Петров! Дзвоните до Політрук!
Зареєструватися Не робити це. Так, і він знає, тут - урка підняла гімнастку - рубець від злаченої рани перетнув груди. - Я отримав рану, майже застрягнув разом. Вимити полум'я.
до О, добре зроблено. Приходьте до столу потім. Інші з яких?
- Владивосток мене, високий хлопець посміхається. Веаль виходить з під гімнастку.
- Морський?
- Вимкніть плиту.
- Ха-ха-ха-га, наступна паводка!!!
- З Казахстану.
- Я з Єнісі.
- Я з Москви.
- Кіров.
Ми зустрілися. На вузькій бійці дивився п'ятдесят офіцерів.
до Де ти? Ви не російська.
Далі сидять урка сміється: Так це не російська, не говорить про нашу мову, звідкись в Сибірі.
до Що робити?
Посміхнувся бій.
- Залишайтеся від нього, Домашній офіцер. Він не грає російською мовою, але він потрапив до копійки. Вони мисливці, ковдри в оці.
Ну, вона виглядає так, що хлопець бореться. Навіть у формі. Гімнастерія мила, зрозуміло, що хлопець прийшов після травми.
Вимкніть.
до Що про тебе? Чи є ви сто років на обіді і пішли на війну, comrade sergeant?
Я послав мій три і пішов на мій. Середнє ще бореться кудись.
- Добре, ми зустрілися, тепер ми гоління і байінки, відчуваємо себе як дозрівання стота.
«Велл, Фріц не Сталінград тепер», – розповідає Казах.
І не схожий Ржев, це вітрильник.

Не було кінця червня. На тижні будуть вороги тут. І ці люди, так різні, зустрінеться і припиниться. Повернути їх назад. Були біля Курськ.

P.S. Не кладемо про це, просто прочитайте.
P.P.S. додано трохи.





Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное