Амур - струми води і думки

Türkçe, English, Русский, Українська...
Я продовжую покрити реалії бюрократичної довільності від зони повені Амур. На телебаченні ми почуємо практично погодинно про масові фінансові внески, які надсилаються затопленим жертвам. І ось як все це розподіляється на практиці (відповідача мого друга Д. Світлани Першини з села Миколаївка):

Я думав 3 години тому, що я збираюся сердитися! Але обставини виявилися так, що під час мого сусіда і я був ремонт світильників ... Я заспокоївся трохи, вигорнув трохи або щось.

Але пост ще написано... Написання Тому що я все ж встигла підготуватися. Я не знаю, що це сталося. Все почалося з того, що я збираюся до пострадянської ради написати скаргу про відсутність місту по нашій «гірській річці». Недалеко від будинку, я побачила тривожні люди натовпу на вулиці, звільнені від води. З'ясував, що всі чекали прибули. Кілька людей швидко ходять від будинку до будинку, витрачаючи не більше 2-3 хвилин на кожному будинку. Вони слідують плутанним хостям, намагаючись показати деякі фотографії, пояснити щось. Уповноваженим членам комісії, які порушують людей, як пескиські мухи, або ж викривленням або ігноруванням. Пишіть щось вниз і перейдіть до наступного будинку. "Капмонт, нічого більше." «Ви не можете розраховувати на що-небудь». «Що таке ліквідація?» Фресс іржі через тривожний натовп, пропущений з слова рота.





Здавалося б молода жінка, голова цієї комісії, подразнюється ... відповідає стисненим людям, як втомилися вони, як вони працюють далеко від своїх сімей, що вони вже працювали в Оксибському і Ленінському районах. І ось ми, дратуємо їх з проханнями...

Набридли! З повагою! Чи втомилися люди після 30 днів в паводку? Чи є те, що іноземці? Вони підуть, втомляться, до теплого готелю, де можна відпочити і мити. А ті, хто подразив їх - в пахне, цвілі будинки, або в кращих в аттику ...

Я також подумав, щоб попросити людей, якщо вони будуть бачити мій будинок.

до У вас є вода в будинку?
до Ось - в підвалі.
- Я запросив, в будинку? - Офіційне повідомлення не дратує.
- Підвал в моєму будинку ...
Я не знаю, де ваш підвал!
- (?!!!) Ми маємо всі інженерні системи в підвалі.
- Чи є вода в будинку?! - Офіційна практично згортається.
до В номері немає води.
до Де ваш будинок? - Офіційні маршрути.
Я вказую, що частина вулиці, де вода ще не залишила дорогу.
до Як дістатися? Все повені! – шаути таким чином, що я вже розумію, що я хочу зустрітися!
У дворі немає води, тільки зовні.
до Ми не збираємося!
- (Справді, де піти в короткі гламурні черевики) Я прийшов! - Я відчуваю, що я не можу стояти її, нерви розтягуються, терпіння зараз лопнеться, він стає болючим в животі - Не потрібно говорити мені, як це. Що таке ім'я? Я намагаюся не підняти мій голос. Вона перевернулася і пішла...
- Ім'я (Я не впізнав голосу)
Вона припинила зі спиною до мене і кинулася на плечі, "Я зареєструю свій акт і дізнався, що моє ім'я. й
- Дайте мені своє ім'я. Ви краще не ігнорувати мене, я сказав в матковому голосі.
Офіційне пішло до найближчого будинку, досягався після. Через 2 хвилини вони вийшли. Офіційно подав мені картку.

Ось:



Що таке, мої друзі?
Ми не затопили власні будинки! Ми не руйнуємо їх! Ми не попросили всіх. Ми проживали, будували, підняли дітей.
Ми проводимо 32 дні в затоплених аварійних будинках, які неможливо жити! Ми втомилися, ми не бачимо наших дітей і не їсти нормальну їжу! Ми не промиваємо, після всіх...
Щоправда, що регіональна посадова особа повинна зволожувати і усунути нас?
Чому поліцейський поліцейський може бути таким?
Ігноруйте проблеми власників, перевірте господарів без наявності господарів, а після курсорної експертизи зробіть свої значення судом.
Чому люди не знають склад комісії або графік, на якому він рухається по с.?
Невідомо, хто контролює цю комісію.
Чому не існує федеративного нагляду за комісією, яка вирішує де і як будуть жити жертви?
Коли ці розмови зупиняються, що ми можемо розраховувати на, які регулярно перебільшуються місцевими посадовими особами, якби не існує федеральних законів, указів Президента або державних декретів в Росії?
Коли буде вищезазначена постанова і пов’язана з російськими федеральними законами?
І хто контролює його виконання?

Який правий є все це довільність збирається і хто його освячений?

Електроніка ніколи не прийшла. Я назвав його і він сказав, що він не міг перехрестити нашу гірську річку. Поор ... Я вже безшумний, що він не був, щоб викликати і сказати, що він не прийде.
Дякуємо сусіду! Женья Верещагіна – це неспокійна душа! Ми сидимо без світла! Спочатку він спробував отримати мене електрика, і коли він ... не міг ... прийшов сам, і ми з'ясували разом, що скорочили нас. Дякую за це. й
Гірський рік



Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное