Ленін, Революція

Я прийшов по книжковому магазині в Токіо, що я не можу допомогти, але купити. Цей товстий об'єм під російським титулом "Операція "Робочий коней" трохи менше, ніж повністю присвячений СРСР і Росії, а також, фантазії і альтернативно-історичних світів на основі СРСР і радянської параферналії.

Автор – Гайям Расендзин – любить все радянське і російський, і малює ескізи для коміків і настільних ігор (TRPG) на російських темах – від Олександра Невський і козаків до жовтня Революції, від громадянської війни до Великої Вітчизняної війни, доторкнувшись довоєнної радянської історії.

Актуально книга – це набір оповідання, ескізи, концепції. За словами автора, ви можете прочитати з будь-якої точки.

радянський кулеметний пол.



Весела компанія на танкі. Що робити?



Цистерни борються за підтримки цивільних осіб. Black Duckling (?) також має один.



Полярна сила. Гість прибув до шоку при погляді працівника в полярний ведмедя. Яка чарівна прикордонна жінка каже йому легко зрозуміти з піктограм: «Берез і люди, комунізм, дружба, разом сильніше, радість!»



Поранений командир говорить на снайпер, «Ой і вбити їх все. й



Бактер їсть тушку з баночки. Або можливо гречана каша.



Атрибут альту - це може гасити.



гламурна і приємна дівчинка Гітлера.



Тим не менш, хлопчики Гітлера набагато менше гламурно.





Звісно, також покривається революція.



Р





І прийшли цивійці.

Василь Іванович, Петка та Анка. Пригоди до чого було очікувано, Ака не була кав'яною дівчиною, але досить бабуся.



Червона армія



Червона армія чоловіків.



Повоєнний період представлений КГБ, реслінгом, підводними човнами тощо.

СРСР.



радянський співробітник КГБ з подвійним пістолетом невідомої моделі



Чудова техніка в книзі - це великий вибір. Що варто, наприклад, триповерхові танки на паровому курсі або підводних мобільних вініферичних фортецях!

Або тут, наприклад, броньований слон, модель 1952, озброєний гарматою 75 мм.

р.

Або ракетно-транспортний слон.



Або легкий броньований скутер, що плавається.

1 990 р.

Не останнє місце в роботі автора займають відомі сигарети «Беломорканал». Автор розповідає історію першої зустрічі з цим тютюном та пояснює метод використання.





Автор Дзиміторі

Категории

Смотрите также

Новое и интересное