Наші з дружиною батьки прийшли до мене на день народження і піднесли такий подаруночок, від якого ми досі шоковані

Сучасна молодь не думає такими категоріями, як їхні батьки свого часу. Сьогодні навіть юні закохані парочки не бажають зустрічатися один з одним вдень, а вечорами повертатися до себе додому, де на них чекає вечеря та люблячі мама з татом. Вони хочуть винайняти квартиру в оренду і жити самостійно. Так, молоді люди нині стають більш рішучими та незалежними. Хоча це і варте їм деяких зусиль. Але, що найдивовижніше, багато хто з них із задоволенням готовий продовжувати жити в орендованому житлі, навіть після весілля.



Звичайно, старшому поколінню це дуже не до душі. Немає стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Їхні аргументи прості та зрозумілі: господарі квартири можуть будь-якої миті попросити орендарів з'їхати. Можуть підняти ціну, та що завгодно зробити. А своє житло — це вже зовсім інша розмова — впевненість у процвітанні, розвитку. Ось тільки чи так це насправді? Давай спробуємо розібратися.

Зняти квартиру в оренду Не знаю, чому і як так вийшло, але моя мама вважає мене не дорослим, одруженим чоловіком, а маленьким хлопчиком, який нічого в цьому житті не розуміє. Когось такий стан речей може розчулити, але точно не мене. Моя нервова система щоразу розхитується все більше, та й самому неприємно відчувати нотки роздратування перед черговою телефонною розмовою з батьками. А мені ще навіть не виповнилося й тридцяти. Що буде далі?

Ще в інституті ми почали зустрічатися з Милою. Не лише через фізичне потяг один до одного. Точніше, навіть коли його пік пройшов, нам постійно хотілося бути поряд і далі. Потім у мене сталася одна неприємна історія, з якою мені допомогла моя кохана. А через півроку їй уже і я став у нагоді. Напевно ці події якось нас зблизили. Пережитий разом досвід скріпив наші стосунки, і немає нічого дивного, що ми вже просто не могли жити порізно.



Peels Спільне життя Я почав більше працювати зі свого боку, Міла теж даремно не втрачала часу. І, зрештою, ми дійшли того, що змогли «потягнути» невелику квартирку з гарним ремонтом. Господарі жили в іншій країні, тож від нас була потрібна лише своєчасна оплата. Із сусідами теж пощастило, тож наш перший досвід спільного життя був нічим не затьмарений. Крім, звісно, наших батьків. Вони вже все знали краще за нас. Звичайно.

Головна претензія була така: ось ви зараз почнете жити разом, розмножуватись. А хто інститути закінчуватиме і на нормальну роботу влаштовуватиметься, за професією? А онуків хто буде няньчити у разі чого?! Причому це нам пред'являли, що мої батьки, що Мили. Ми вже начебто дорослі люди. Але все ще не можемо вирішувати, що нам робити за життя. Як це виводить із себе, ви не уявляєте. Не дивно, що у нас із батьками через це часто виникали конфлікти. Хоча через якийсь час все вляглося. Очевидно, старше покоління просто звикло. Або вони якось домовилися між собою, я вже й не знаю. Та й мені якась різниця?

Через кілька років після завершення навчання, коли ми вже були працевлаштовані і впевнено дивилися в майбутнє, Міла запропонувала мені підшукати собі нове житло. Однією її знайомою потрапив на очі непоганий варіант, у хорошому районі і ціна відмінна. Але думати треба було швидко. Пам'ятаю, ми ще тоді довго чекали на таксі, щоб приїхати зустрітися з ріелтором. Але того дня я знову закохався. У свою нову квартиру. Стильний ремонт, практично нові меблі та шикарний вигляд з вікна. Мені хотілося залишитись тут жити назавжди.



Зняти квартиру в оренду Міла теж високо оцінила наше нове житло, тож ми швидко оформили всі документи, поговорили з господарями і навіть похвалилися батькам про наш новий виток у житті. Не сказати, щоб на когось це справило таке ж враження, як на нас… Ну гаразд. Це наша справа. Ми просто поділилися емоціями, правда? А яка має бути віддача від інших, це вже справа зовсім інша.

Так чи інакше, переїхавши до нашої нової обителі, я навіть не бачив, що в ній можна було б покращити. На стінах навіть постери висіли в таких строгих і сучасних рамах з «Ікеї», яких я особисто просто в захваті. Та й друзі нахвалювали інтер'єр. Словами, звичайно, навряд чи я зможу описати все. Та й хвалитися якось некрасиво. Але ця ідеальна підлога та високі стелі… Правду кажуть: у хрущовці щастя не збудуєш. Все ж побутові умови мають величезне значення, я вам скажу. Не варто їх недооцінювати.

А ось весілля з моєю коханою ми домовилися робити скромне. Покликали батьків, кілька друзів і культурно відпочили. Приємна музика, смачна їжа, без перегинів у кількості. Нам такий підхід видався стильним та досить сучасним. Знову ж таки, жодних циган, галасливої «народної» музики та конкурсів зі збирання грошей чи засовування олівця у пляшку. Це ж жах якийсь! А от батьки знову були незадоволені. Їм хотілося, щоб «гула» вся рідня. Включно з тими, кого ми особисто в житті не бачили. Вони навіть були згодні проспонсувати нас під цю справу. Але ми чемно відмовилися.



Peels Сімейне свято З того дня минуло вже півтора роки. У нас у сімейному житті так само добре. Ми з Милою обоє працюємо, накопичуємо гроші на майбутнє, не забуваємо якось розважатися. Загалом я не хочу скаржитися на життя, можна сказати, мені пощастило. На цьому мою історію можна було б закінчити, якби не одна подія, яка сталася буквально днями. І з того часу я не можу нормально спати, почав зриватися на дружині і почуваюся дуже не дуже. Що трапилося? А я вам відповім.

У мене був день народження. Плани були такі: на саму дату запросити своїх батьків та тещу з тестем, відсвяткувати. А на вихідні вже посидіти із спільними друзями. План що треба, думав я. Отже, якісь страви ми з Милою приготували вдома, щось замовили у доставці. Підготувалися, загалом. Прикрасили свою і без того ідеальну квартиру і почали чекати на гостей. А вони, у свою чергу, не запізнилися. І навіть приїхали усі разом. Я ще тоді подумав, як мило з їхнього боку, що вони домовилися між собою, щоби не довелося нікого чекати.



Несподіваний подарунок Поки всі обіймалися і поцілувалися між собою, минув якийсь час. Потім тости, закуски та торт. За традицією я задув одну свічку, і тут старше покоління взяло своє слово. А в мене почав підніматися тиск. Отже, мої батьки разом із батьками дружини скинулися коштами та подарували нам обом… Перший іпотечний внесок за квартиру! Цілих 15% від початкової суми. А далі ми самі. Новобуд, чорт його знає, який район. І що всередині цієї коробки, я на той момент навіть думати не хотів. Ось це подаруночок, мої ви дорогі.

І, ніби очікуючи конфлікту і моєї неоднозначної реакції, всі присутні, окрім Мили, звичайно, почали вроздріб кричати мені на вухо, який це класний варіант і що нарешті наша сім'я загоїться, як годиться. Своє житло ж у 100 разів краще, ніж чужий кут, за який щомісяця платити треба. А що буде, коли діти підуть? Не виховувати їх у сторонніх?! Як усе скінчилося, я навіть не пам'ятаю. Був ніби в напівнепритомному стані, і навіть на ранок було відчуття, мабуть, як після аварії.



Звичайно, жодних друзів ми з дружиною не звали. Просто тупо дивилися на папірці з банку, які залишили нам батьки. Дивились і не могли повірити своїм очам. В яку кабалу вони нас загнали. І все заради чого? Чому вони вирішили, що нас не влаштовує наше життя? Тепер вона повністю зміниться, адже не буде грошей на особисті інтереси, не залишиться коштів на спільний відпочинок та Інтернет-шопінг. Тепер можна буде лише страждати. Але навіщо? Я не хочу з'їжджати зі своєї квартири, а інших варіантів немає. Тепер у нас буде інша бетонна коробка, зате своя. Мабуть. Ось так мене привітали у моїх 29 років. Що називається, допомогли нам стати дорослішими. Хоч про це ніхто не просив.

Категории

Смотрите также