Шлях створення автономної батареї

Завдяки новим технологіям, розробленим міжнародною командою 19 науковців, під керівництвом Інституту de Recherche d-Hydro-Québec та McGill University в Канаді, мобільний телефонний акумулятор зможе зібрати та зберігати світлову енергію самостійно без допомоги сонячних панелей.





Команда дослідників опублікувала дослідження, що показує, що катод літій-іонного акумулятора може бути осенсіфікована до світла завдяки молекулам фототрекінгу барвника. Про це заявив: Наша дослідницька команда змогла імітувати процес зарядки за допомогою світла як джерела енергії.

Катод лише половина процесу. Дослідники повинні розробити анод, який може зберігати світлову енергію. Якщо вони можуть виконати цей подвиг, вони створять перший в світі 100% автономний акумулятор. Вони вже працюють на другому етапі.





«Я оптимізм і я думаю, що ми зможемо отримати повністю робочий пристрій.» В теорії наша мета полягає в розробці нової гібридної сонячної системи, але в залежності від потужності вона може генерувати, коли ми мініатурізуємо її, ми можемо вводити додатки для портативних пристроїв, таких як телефони.

Другий етап може зайняти роки, але співавтор Джордж Демопулос, професор Університету МакГіл, вважає, що ця пасивна форма зарядки може бути важливим для майбутніх пристроїв.

Природні комунікації опублікували дослідження на своєму сайті раніше цього місяця, що також включені дослідники з інститутів Італії, Іспанії та Великобританії. Видання



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: //www.energy-fresh.ru/energoeffect/?id=14316

Категории

Смотрите также

Новое и интересное