Одна з основних секретів щасливих відносин



Відомий блогер Про те, чому ми так часто важко знайти один одного.

Веб-сайт З радістю та дозволом автора публікувати цей текст, щоб бути більш щасливими парами в цьому величезному світі.

Більшість моїх незрівняних друзів на слово «дружина» уявляють високу брюнетка з великими ніплами, в червоних тюльових підробках і, звичайно, 7 років молодше. Це коли вони одружилися, можливо. В той же час гасити мене, дами.

На сьогоднішній день вони мають лише короткий досвід роботи з веселими справами і не хочуть чути про стадію відносин, коли не буде більше червоних тюльових штанів.

Давайте мені розповісти вам докладно, як старший комрад, які жінки дійсно варять, щоб вона не боляче болючно.

Перша чоловіча глухість стосується красивих, яскравих, очних жінок, так званих королів. Цей образ особливо впливає на тих осіб, які не мають сексу з однією особою протягом багатьох років і думають, що привід від ковзання руки в червоні тюлі штани будуть прослужені назавжди. Також це дуже грішні спортсмени, інструктори фітнесу та ін.







Я збираю вас, можливо, найстрашніше. Людина звикла до будь-якого зовнішнього вигляду в 5-7 років. Після того, як ви, ймовірно, не подбаєте, що інша половина виглядає так. Він може перетворити в великий апельсиновий кульку або стати покритим волоссям, отримати татуювання або зробити пірсинг мови. Вона може бути жирним або тонким, або навіть з'являються на кришку Playboy. Вона може бути найкрасивішою жінкою на землі. Але якщо природа ви є полігамі, то ви ще будете витягуватися з страшною силою зліва.

Тому я вірю, що робити подвиг на користь маринування «кієна», «молодої жінки» і т.д., є рівнем підліткового хлопчика, який ніколи не був у відносинах. Якщо ви хочете замаринувати найкрасивіші, ви ніколи не повинні маррі. Ніщо добре прийде з нього.

«Чому ви будете з вами?»

З тим, хто ваш союз може триматися на трьох основних стовпах шлюбу: сексуальна, побутова і грошова сумісність.

Про сексуальну сумісність Що таке сексуальна сумісність?

Хочу підкреслити, що це не просто схожа фізіологія. Зрозуміло, що не буде щастя, коли чоловік хоче 3 рази на день, а дружина – 2 рази на місяць, або навпаки. Сексуальна сумісність також про подібні погляди на що допустимо і що заборонено в сексі. Секс бомба або nymphomaniac не повинні жити з чоловічою печаткою. Ваші ідеї про заборони Секс в сім'ї повинен бути регулярним, і він повинен принести задоволення як. Це проблема.

Тренгери не повинні жити з бутонами, так само як nymphomaniacs з печатками. Це ще важливіше. Чоловік і дружина повинні бути про те ж саме про витрати або збереження грошей.

Щаслива пара буде, наприклад, два джедини. Він купив мімосу зі знижкою, вона щаслива! Ми проводимо тапочки на продаж, що краса! Також будуть щасливі два учасники. Вона прокинула половину зарплати на манікюрі, він просто хвилястий — кажуть, це не гроші. Оппозити обов’язково матимуть конфлікти.





Хочу додати, до речі, що крім загального погляду на те, як витрачати гроші, пара повинна лікуватися процесом заробітку однаково. Якщо жінка хоче бути домогосподаркою все її життя, то вона буде щаслива тільки з суворим і жорстким мачо, і якщо вона мріяла про буріння вершин, то з надійним і відповідальним людиною без особливих амбіцій.

Імовірність, мабуть, найважливіше. Я б складаю 100 греків на те, що серед трьох пар – сексуально несумісні, матеріально несумісні і несумісні в повсякденному житті – перше розлучення «побуту».

Якщо ви є домашньою свинею, маррі тільки свині. Якщо ви є фашистом, то подивіться на пару самостійно. Два поросят будуть щасливо скатерти шкарпетки, їсти в ліжку, залишити пластини в вітальні, і вологі відбитки в передпокої. Полювання з захопленням, вони обидва не промивають підлоги на місяць, а страви на тиждень. Тексти пісень, а це означає: Вони думають, що це океї!

Але якщо чистити росу поселиться поруч з свинею - розгляньте все втрачене. Він побачить і побачить погану свиню, спинув її ніс в шати і в будь-який спосіб отрує її життя! Ви успадкували! Ви трахнув! Які страви в раковині? Що таке пил на полицях?

Поросята, якщо ви знаєте, що ви свині, то ваше перше завдання не повинно бути знайти гарний і сексуальний партнер, але свині люблять себе!

Можна сказати: "Чи ви дійсно думаєте, що чоловік і дружина об'єднані тільки, маючи свиней, маючи секс і витрачаючи гроші разом? ?

«О, ні, що ти!» Я відповість. - Звісно не. На додаток до того, що чоловік і дружина свині, з'їдають чіпси в ліжку, зробіть любов'ю і витрачаючи гроші на нечудовість, вони також сплять разом. Не зважаючи на останні та важливі поради: краще, щоб ваша дружина не співала. Після того, як ви будете щасливі після періоду червоної муфти. й

Кредитна картка


Дивитися також.
Про взаємозв'язок чоловіків і жінок на прикладі яблук
Поціновувачі 1,500 сказали, що головна секрет щасливих відносин
36 Питання, які призводять до любові


www.adme.ru/svoboda-psihologiya/kak-legko-vlyubitsya-v-neznakomca-836410

Категории

Смотрите также

Новое и интересное