Весілля без чарівника

Автор: Я хотів би знімати весілля більше одного разу, але частіше на замовлення, і я не відчуваю себе вільно творчо. Для того, щоб фотографії вийшли «повно, як вони», «як кожен інший».

серпень знову сезон весілля. І в цей час я був удачливий, щоб піти в нормальну країну весілля. Не формальні, не обмежуються будь-якими стереотипами та неперевершеними деякими винайденими протоколами.





Я прибув у с. Колтюгіно, 30 км від Тара, районний центр Омської області, при підготовці до майбутнього свята були в повному гойдалці і в будинках наречених і наречених.

46

Будинок нареченої Світлани було легко визнано плакатами та повітряними кульками на хвіртах та натовпі цікавих співвласників всіх вікових категорій. Весілля в північних селах Омськ тепер рідкісні, молоді люди залишають для міст, тому для Кольтюгіно, весілля Світлани та Павла стала універсальним сільським святом. Я впевнений, що люди запам'ятають його надовго.



Спочатку я дивився людей кисть до будинку нареченої або нареченого, в залежності від того, хто пов'язаний один одному.

Як селяни щиро вірять, вони кладуть на свої кращі і модні наряди. Однак майже ніхто не оплачує таку пильну увагу тим, хто і що прийшли до свята в с. як на весіллі в місті.



Майже ніхто не звертає увагу на мій візит і мій об'єктив. Сестри нареченої допомагають мамі з приготуванням закусок на святковий стіл і сам Світлана - носити білі наряди незвичайні для повсякденного життя. Одне з чоловіків під цим попередньо загиблим шумом і ірмойл поспішає розірвати - розірвати скло або два на ходу, добре, що батько нареченого зловив майже цілою банею місячного.

В обох будинках жінки готують і пам'ятають свої весілля, чоловіки курять і дарують наречену Паша «нав'язливі» поради. У той же час під відкритим небом, прямо в дворі будинку нареченого, встановлюється стіл. Не те, що в місті де весіль відбуваються в їдальнях, кафе, де вона темна і начинка і, як кажуть, немає ніде спати.

Наречена і наречена йдуть на весілля, до районного реєстру.



Про це нічого цікавого - рутинна процедура, але я помітив, що багато гостей, нехай поодинці своїх батьків, лікувалися.

На шляху назад, підіймаючи наступний міст на шосе перед поворотом на заміську дорогу, наречена перевозила свою наречену на руках. Яка традиція І були три місти на шляху будинку.



Я поїхав попереду весільного автомобіля і на шляху я побачила вівчарки, готові до наступного «протягу». У селі немає мобільного зв'язку, тому ніхто не попередив чоловіків, коли молодят підуть. Як виявилося з бесіди, вони охороняються на бордюрі нареченого і нареченої більше години.

Р

Вже в с., дорога до весільного автокадема з молодими людьми заблокована сілами. Сьогодні ви можете легально взяти рансом. Підлога доречна. І це дуже живо і природно.



Перш за все, прогулянка на сільському весілля дивує своєю щирістю.

р.

Тамада є другом, кухарі є друзями батьків, гармоніст є родичем, кожен знає один одного.



Пішохід йде в природну послідовність, без заданого сценарію, як душа і серце диктувати, а також, ймовірно, хміль, який розслабляє людей до стану, де душа стає відкритою.

Конкурси проводяться, на честь - брудні чатушки, і хлопці вирішили покататися з новим матері-в-правом на кошику.



На заміському весіллі немає паперових медалей або почесних заголовків. І вони танцюють тут не на запрошення хосту, але коли вони хочуть.



Спочатку я був здивований на організацію весілля, незважаючи на те, що це відбулося майже випадково. Як річка - потоки, вітри, вигини з хріною, йде від грязі до цвіль ...

Тамада, як правило, важко впоратися з такою галуззю. Але я скоро помітив, що всі «пошти» були розподілені самі. Хто в колективному господарстві (нині - кооператив) - бухгалтер, він збирає гроші на весілля.

Особливо відомі танці на весіллі під «аппою» і крихтами.



Сільське весілля не можна порівняти в чарівному місті, але це дійсно, як пісня говорить, «смажений і танцював, а крила цього весілля проводяться на відстані». . . ?

Я бачив щасливих людей. Безкоштовна і виведена. Вони ходять таким чином, тому що вони люблять ходити. Щоб бути себе, і не розірвати когось і для когось – це тільки сильні люди можуть дозволити собі. І не тільки ці сільські чоловіки і жінки, хлопчики і дівчата, так як це може здатися на перший погляд. Вони реальні.





Джерело: www.bbc.co.uk

Категории

Смотрите также

Новое и интересное